• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nový div

Ludi

Veterán
Ahoj, jistě už tvůrci přemýšlí o nových divech v příští kapitole. Vzhledem k tomu, že náklady na Věž se postupně zvyšují jakož i velikost oddílu, líbil by se mi nový div na snižování právě těchto nákladů v %. Jako druhou funkci by mohl dávat třeba kladiva.
 

luterina

Veterán
další kladívka určitě ne, na ty mám Věž p. a Hlubinu n., ale určitě by se mi nějaký div v souvislosti s Věží líbil :) ať už na snížení nákladů / síly protivníka, nebo nějaký ten na vyjednávání navíc střet zdarma
 

Prealiena

Velmistr písma
Určitě snížení nákladů nebo vyjednávací pokus navíc.
Cokoli jen ne další trapné body do žebříčku.
 

Ludi

Veterán
Kladívka jako druhou funkci jsem navrhla proto, že někteří hráči si tu stěžují, že jich v Ambasádách nemají dost. Já mám pořád přebytek. Ale mohlo by to být cokoli jiného. Mohlo by to být také snížení nákladů na provincie na mapě.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Teoreticky by šlo, kdo nehraje věž by div nestavěl. Kladívka bych ale nedával, kdo má věže, tak má kladiv pořád do plna, a to těch kouzel ani moc nespotřebuji, protože daleko víc jich přibyde z turnaje. Kladiva nemají spíš ti, co mají hodně urychlovačů a vyurychlují si všechna kladiva na jednotky, ale zase i z akademie nepadá málo požehnní na kladiva. Já bych dal třeba vulkanické prameny na hybridní budovy :), když do termálů zabydlenci nesmí.
 

Showstall

Pokročilý žák
A co my, co hrajeme věž v nižších kapitolách? To je výhoda jen pro vysoké hráče, přitom věž není tak stará záležitost. ;)
 

Ludi

Veterán
@showstall - kdyby div zařadili i do nějaké nižší kapitolky, nebyla bych proti, ale to nejspíš neudělají. Když teď pracují na nové kapitole, která by mohla být tak koncem roku, možná i trochu dřív, tak stejně vymýšlí nové divy, tak proč nedat inspiraci. ;)
 

LucyLoo

Pozorovatel
@showstall ja jsem v nízké kapitole a přiznám se že mám co dělat vymyslet, kam umístím stávající divy, které již jsou. Myslím že vůbec nevadí, když by byl v kapitolách vyšších ;) :)
 
Nahoru