• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nové tlačítka do hry

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
:gem: Patch v1.2 (Nové tlačítka do hry)
Novinky které si přejeme přidat do hry s následujícími patchy

:kp: Elvenar Level Jednotek
Dejte vojákům příležitost získat bojové zkušenosti. 1 - 10 úrovní.
Po dokončení 10 úrovní získá voják +1 novou schopnost. To by se mělo vztahovat na meč +1 ve schopnostech vojáků.

Voják získává zkušenosti a úrovně přímým zabíjením nepřátelských vojáků. Přesně takhle. Je to mnohem větší výzva a do hry se zapojí každý voják Elvenar.
Elvenar Soldiers levels.jpg

:kp: Elvenar Nové tlačítko Jednotek v liště
Přidejte do hry nové tlačítko s vojáky. Na panel níže. Plus jednotlivé budovy pro výrobu vojáků už uvnitř. Je to lepší pro orientaci a více zábavy. Vzniká tak nová možnost, stejně jak vznikla pro věž, kouzla nebo magickou výrobu. Je to jediné tlačítko které tu už chybí.
Elvenar Soldiers.jpg

:kp: Elvenar Věž Věčnosti vytyčení cílů společenství
Přidejte do věže věčnosti tlačítko. Stanovte si cíl společenství. Je to lepší pro orientaci hráčů ve snaze o dosažení společného cíle. Vypadá to lépe a hezčí a je to i více zábavnější.
Elvenar Set a Board.jpg

:kp: Elvenar Chat a List Přátel
• Chat pro: 1. Společenství, 2. Mezi přítelem soukromý, 3. Globální pro server
• Lišta přátel, kde si může hráč přidat přítele ve hře.
• Nástěnka pro společenství v liště zpráv, kde si mohou velitelé zadat úkoly, nebo potřebné soukromé informace v klanu.
Elvenar Friends Board.jpg

:kp: Elvenar (DS) Dobrodružství Společenství Trofeje
Přidejte bonusové body do „D.S.“ Trofejím. Tato soutěž je jedinečná a jen párkrát do roka. Turnaje obsahují bonusové body za první místa. Věž Věčnosti obsahuje bonusové body s Divů Ambasád. DS není ani z daleka tak jednoduchá soutěž jako každotýdenní Věž a Turnaj, kde se každý týden dá umístit. Stačí vyhrát 10x turnaj a hned si připíšete+10.000 bodů do žebříčku. DS jako nejtěžší soutěž by měla obsahovat také bonusové body na žebříček. Jsou zde nejslabší odměny ze všech soutěží Elvenaru a tato soutěž je nejtěžší ze všech a také se opakuje nejméně. Je to spravedlivější. Tato soutěž není opravdu jednoduchá, takže bychom měli být více motivováni. To je součástí hry také.
+1.jpg+2.jpg+3.jpg+4.jpg
 
první bod vůbec nechápu. Můj oddíl má třeba 3000 vojáků. To jako, že každý z nich má mít své zkušenosti? A když mám v zásobě 1000 oddílů, to je 3 miliony třeba mágů. A každý z nich by se měl levelovat? To je šílenost
Nicméně v nějaké formě si piplat svojeho hrdinu nebo generála nebo něco podobného by mohlo být zajímavé. Ale asi úplně jinou formou

dvojka mi nechybí, trojka taky ne, čtyřka je věčný problém

A DS by taky zasloužilo předělat, jak jsme se tu už mnohokrát bavili. Nicméně argument, že vyhrát DS je těžší než turnaj tak úplně neberu. Zajímalo by mě, kolik hráčů zvládlo 10x vyhrát turnaj. Osobně se mi to zatím povedlo 2x (prostě nemám provincie). Zato DS může vyhrát "téměř" kdokoli ve vhodném společenství. Je to porovnávání hrušek s jablkama. Navíc DS je relativně snadno manipulovatelné push účty. V principu ale nejsem proti, aby ty budovy nesly body do pořadí. Tvůj návrh je nicméně podle mě přestřelený.
 

DeletedUser7807

Guest
Levlování jednotek je podle mého nemožný.
Dokážu si ho představit ve hře ze které vychází soubojový systém (HoMaM) tam by asi takové levlování mělo smysl a dostat z panoše postupně rytíře by mohlo být dobré ale v této hře to postrádá smysl, když na bojišti v mnoha případech prohraješ a nebo o ty jednotky přijdeš. A aby levlovalo xy oddílů se kterýma ani nebojuju to taky smysl nedává, takže kdo by měl přesně levlovat ? Ty jednotky o které nepřijdu v boji ? Takže mi bude levlovat jeden oddíl který stejně v další bitvě ztratím ? Asi to moc nechápu.

Ten poslední bod - body do žebříčku - jestli se správně orientuju a chápu o co jde je taky zbytečnost. jestli někdo hraje tuhle hru kvůli tomu aby byl v nějakém imaginárním žebříčku který nemá žádný vliv na nic a nic nezlepšuje atd. tak bych mu doporučila hrát jiné hry.
 

Tulpasov

Kolemjdoucí
systém HOMaM je prostě bezchybný, Myšlenka generála, který by měl vlastní skill-tree. To zní velice zajímavě. ;-)
 

Hexik

Znalec fóra
1 me asi jako ostatnim prijde celkem jako nesmysl hromada jednotek system jak je by s tim pracovat neumel urcity vyvoj jednotek mas napric kapitolama 1-3* jinak jak se tu i psalo trebas forma nejakych vojevudcu nebo neceho takoveho to by mozna slo ale pro vyvoj by to bylo moc prace a ja osobne jsem rada za jednoduchou hru i tak bojuju s tim co tam dat

2 tlacitko zbytecne a vzhledem k tomu ze jsou 3 naborovy fronty asi celekem horsi na provedeni, nakonec klidne i tlacitko na vez bych dala pryc na co to tam je vez je porad na stejnem miste na co potrebuju tlacitko?

3 pokud je jiny cil nez je zvykem v danem spolku vetsinou se o tom hovori hromadnou postou lidi se domluvi ... zbytecnost

4 zajimave zajimave no mozna pratele by byli fajn jinak verejny chat na co na spamovani kravovin? vetsina servrovych chatu tak opravdu vypada

5 no nevim kaslu na zebricek ale mrzi me ty odmeny ze jsou jen pro topku po 5 miste nic pekneho nebo proste oznamujiciho jo makal jsem na ds a snazili jsme se byli jsme trebas 10. ... do mesta dostanes lotos hm ktery dostanes i jinde ... proc nepridat jeste nakej bramborovej symbol trebas na 1x1 nez nakej lotos
 

Lovec Krys

Legenda
nakonec klidne i tlacitko na vez bych dala pryc na co to tam je vez je porad na stejnem miste na co potrebuju tlacitko?
S tímhle nesouhlasím. Já do věže už dlouho chodím jen přes to tlačítko na liště. Naopak bych uvítal některá další tlačítka, která jsou k dispozici pouze ve městě, aby byly dostupné i odjinud (zejména tlačítka inventáře a tržiště by se hodilo mít i z mapy/turnajové provincie/výzkumu/věže(nic nenaštve tak moc jako když uprostřed vyjednávání bosse se 6-8 surovinami ve věži dojde zrovna ta, kterou hráč potřebuje na dokončení)).
 

Hexik

Znalec fóra
ja do veze jak kdy porad stejne ikdyz vim ze je tlacitko asi casteji chodim pres vez primo s tema surovinama ve vezi mas rozhodne pravdu i me se nejednou stalo ze v pulce vyjednavani dosla surovina v apce to mysli i je ze vidis suroviny ale na pc mi to taky schazi

Odstraněna citace. Embla
 
Nahoru