• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Hexik

Znalec fóra
stonehange dava manu semena nastroje a 4 knizky aspon tak mi to pise ve hre v 11 kap jen bych ho asi nestavela kdyz je vyroba na 2 dny
 

pavelb

Učedník
Ach jo, tak jsem se těšil, že získám dnes 9. artefakt stounhendž, vylezl jsem až hore věží a ... nic. Nevím, jestli stavět budovu, když není na max. i když ten rozdíl mezi levelem 9 a 10 není zase tak propastný a mana, semena a 3VB se hodí vždycky. Jinak pro srovnání - na W mi věž dala 8 artefaktů a na A celý jeden !!! Nemám moc rád tento systém náhod o_O:rolleyes::mad:
 

Ryny

Pokročilý žák
Na rozdíly od artefaktů z minulé věže, jsem teď nasbíral dokonce nadbytek. Skončil jsem s 11 trenclemi, takže za mě velká spokojenost. Ať vám to taky padá ;-).
 

Reyahana

Učedník
Vysnění medvídkové jsou tu, ale zatím nejásám. Na W věž až do třetího patra a 0 artefaktů, na A získán 1 artefakt.
Bude to dřina. :(

Naivně jsem si myslela, že zvládnu získat 5 ks na vylevelování hnědého na maximum a třeba trošku na polárního. To šesté kolo v turnaji mi stále uniká. Ale nevypadá to ani na hnědého. Doufám, že další věže budou lepší.
 

Reyahana

Učedník
@voyager-1 Nepletu, měsíčního jsem nestavěla vůbec a jeho 10 artefaktů použila na výměnu v akademii na vytunění hnědého na 5 level.
Teď popravdě nevím, jak jsou ve věži rozdělené, ale na A jsem jeden artefakt dostala a pasoval na hnědého.
 

Martelan

Znalec fóra
Fakt nevím jak to děláte. Za celou dobu co jsou ve věži arty mě padly celkem 4, no možná 3, a to jedu pokaždý věž až nahoru. A méďa by se třeba sakra hodil.
 
je to různé. Nicméně co to funguje, 9 artefaktů mi za 6 týdnů nenapadalo ještě ani jednou. Průměrně to vychází na něco málo přes jeden artefakt na věž. Rekord mám 3 z jedné, ale těch nul už taky bylo fest
 

Showstall

Pokročilý žák
jsem na tom také poměrně dobře, stonhenge jsem si dodělal na max, to byl můj první event. Ráj jsem měl druhou deskku, tak jsem ten ve městě smazal a stihl v klidu doplnit na max ty z eventu, ale už ho nepostavím. Médu jsem hned chytil 4x, takže jsem obě desky (pandy a polárního) proměnil na úlomky a hned vykrafril. Polární už je na na fázi 7 ve mětě a doufám, že ty tři ještě v další věži dostanu :). Věž je ke mě milostivá i obytkami, ale dílny ne a ne padnout. Ty jsem si zatím musel dvě koupit.
 

prchlik

Znalec fóra
Nevím, jestli něco nedělám blbě.
Minulá věž, první na medvědy, ani jeden artefakt, ba co víc, nepadla mi ani jedna bonusová truhla, ani ta obyčejná.
Dnešní věž, druhá na medvědy, ani jeden artefakt, padlo asi 8 bonusových beden, z toho jedna zlatá, jinak obyčejné.
Za rok a půl hraní věže, tj. cca.75 věži, mi padly jen dvě kouzelné obytky.
Není nějaký recept, jak hrát věž a získat smysluplně odměny?
 
Nahoru