• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Schoenfeld

Znalec fóra
Do kotlíku jsem žadné kousky necpal a cpát asi ani nebudu a o "převážení úlomků mezi okny" nemám tuchy. Co to je?
 

Elvinka12

Učedník
@Schoenfeld
ulomky.jpg
muj smutny pohled do akademie vim ze si za to muzu sama kazdopadne do kotle zadny nesly proste moc vyrabim v akademii .. ale jak jsem psala radej bych mela ulomky misto portalovek ktery stejne uz moc dobre vyuzit nejdou mozna je zacnu rozdelavat na ulomky
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Koukám k tobě. Jsi někde ve 3. kapitole. Portálovky šetři, šetři a šetři. Budeš jich v horních kapitolách potřebovat hafo. A nezoufej si, na tvé úrovni jsem na tom nebyl lépe.
Jinak město máš pěkné.
 

Elvinka12

Učedník
no jo jen nekteri dokazi utratit vsechny ulomky ze zlaty veze 2 knihoven a porad mit malo 10k by bylo fajn ... ale je fakt ze bych brala aby tam byly misto tech prastenejch portalovek trebas by si jich pak hraci vazili ...
 

GorGlin

Veterán
Já mám v rase docela spotřebu.
Proč něco vyrábět když to můžu vytáhnout z kapci.
Já bych se vůbec nezlobil, kdyby prostě zvedli přísun.
Nemám dostatečnou produkci na Inno nápady.
Klikám jak divej, víc nejde.
 

Banderoi

Znalec fóra
Tak se pár našich hráčů vyškrábalo na vrchol věže a padly jim úlomky.Dostal snad někdo za úkol ZNECHUTIT HRÁČŮM HRU???
A v obchodě 3 000 ůlomků za 450 DIA? To se někdo hodně udeřil do makovice.Navrhuji ,aby to šlo měnit i opačně.Dám 3 000 ůlomků a dostanu 450 dia.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Padají úlomky. No a co? Mám ve skladě hejno kouzlodílen a jsou mi k prdu.
Za úlomky alespoň něco trhnu.
Kouzlodílna ve 20. kap. = 1680 úlomků. Cena na vrcholu teploměru = 4000 úlomků. No, neberte to!
 
Naposledy upraveno:

Elvinka12

Učedník
no nazory se ruzni presto se asi vsichni shodnem ze diamanty jsou to hlavni co z veze chcem a jejich ponizeni beze slova je hodne neprijemne
nebyla by spatna moznost volby alespon castecna v tom ostatnim nekdy clovek nestoji o to a nebo o to
i moznost vylouceni 1-2 odmen by nam zprijemnilo hru a zvysilo sanci na to ostatni, nekdo ulomky nekdo portalovky a nekdo treba ty budovy (ty uz se mi taky vali na sklade)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Nebylo by od věci mít možnost zúžit zaškrtnutím výběr třeba z 10 možností na 5. V současnosti bych určitě eliminoval bobliny, páč mi nejsou k ničemu, když už mám Boblina 10.
 

Vymatlanec

Znalec fóra
Tak to je taky takový zvláštní. Určitá část artefaktů není díky věži vůbec raritní věc. K čemu je dobrý, když mi za jeden run ve věži padne 3x jedna stejný artefakt na budovu jako je Boblin a za týden dva (ano, i to se stává)? Nebylo by lepší dát šanci, že padne jakýkoliv artefakt? Nebo šanci na padnutí základní rozvíjející budovy, aby se ty artefakty daly nějak využít? Možná by pak byla věž ještě zajímavější. Ale možná, že to je blbej nápad. :)
 
Nahoru