• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Hexik

Znalec fóra
jo jo si pockame 36 dnu na novou vez to by mohlo byt zajimave ja bych si toho asi ani nevsimla nenapsat to kolea ze spolku 36dnu a ja co to placas pritom jsem uz ve vezi byla... ale kdo vi trebas udelaji nejakou rekostrukci a vez bude mesic zavrena
 

Jasnost

Učedník
Mě to těší, úlomků mám pořád málo. Mám jen jednu knihovnu. Za to mám asi tři tisíce urychlovačů, brala bych něco lepšího
 

Vymatlanec

Znalec fóra
Mě to těší, úlomků mám pořád málo. Mám jen jednu knihovnu. Za to mám asi tři tisíce urychlovačů, brala bych něco lepšího
Tak si můžeš urychlovače rozčarovat a máš problém vyřešen, ale dávat do hlavních truhel v patrech, kde byla nejlepší možnost získat docela dobré odměny, úlomky kouzel, které padají ze všech ostatních truhel celkem často, je dost zhulenost. Já mám třeba úlomků z rozčarování nepotřebných budov a jedné knihovny tolik, že nevím co s nima.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Je jedna hra, kde také zařízli prémiovou možnost zisku ústřední vzácné surky, obdoby místních mantů. Chvilku jsem ji ještě hrál a pak se na ni vykašlal. A nebyl jsem sám.
Jestli sáhnou vývojáři na jediný jistější zdroj mantů ve hře, můžou očekávat podobný vývoj.
 

Deleted User - 848885990

Guest
Upřímně řečeno, politiku INNO ohledně monetizace absolutně nechápu. Na jednu stranu je Elvenar vcelku v pohodě hratelný i bez finančních injekcí. Stavitelé, první prémiová rozšíření, akademie (a s mírným skřípěním zubů i kupci), na to vše si lze víceméně rozumně vydělat kapitolami nebo věží/výrobou. Plus jsou poměrně často různé bonusové nabídky na nákup diamantů. Na stranu druhou máme tak neuvěřitelné blbosti jako sezónní vstupenka, balíčky jednotek, různé "výhodné nabídky", nákup VB, to vše jsou věci, které si koupí jen magor jak moc jsou předražené. A v poslední době naprosto zbytečný kotlík, kde evidentně někdo čeká, že opravdu budeme poslušně kupovat ty ingredience za diamanty.
Tým elvenaru je prostě mimo realitu a jakmile vymyslí něco vzdáleně dobrého, tak to začnou nerfovat a dělat psí kusy (jako třeba v poslední době mazání diamantů lidem na Beta serveru).
 

Elvinka12

Učedník
nevim jak jsou ty sance na dia pred a po ale za me ty ulomky mohli dat misto portalovek a tech ulomku by mohlo byt vic, ja treba mam 2 knihovny a stejne je mi to malo, ale co uz nebylo by to poprvy co nam snizujou sanci na dia
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Nevím, kdo přišel na to, že úlomků je málo. Pravidelně jezdím Věž až nahoru a někdy, když to chce mezihra, sáhnu do rozčarování (obrovská záloha) a úlomků mám dost!
Knihovnu mám ve skladu, stejně jako z mého pohledu všechny neefektivní složeniny, a nevím, co se pořád řeší. Úlomky nenaháním, ale manty zcela zásadně.
 

GorGlin

Veterán
Třeba já na a to přišel, chtěl jsem vyrábět s nebylo z čeho.
Pak přišlo Inno s kotlíkem a 165k úlomky na podporu receptu a já šel pod stůl.
 

Lovec Krys

Legenda
Tak on je taky rozdíl, zda hráč vyplýtvá všechny své úlomky na podporu kotlíku, anebo je v kotlíku nepoužívá. V kotlíku je cena úlomků natolik vysoká, že to prostě neustojí nikdo.
 
Nahoru