• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nové kouzlo - odměny u rozvinutelných budov

Mescal

Znalec fóra
Navrhuji, aby bylo možné u rozvinutelných budov částečně měnit rozložení produkce a to jak hlavní, tak bonusové, např. u Májového stromu:
  • mám dost zlata a chybí mí zásoby --> kouzlo by částečně ubralo produkci zlata a o tutéž hodnotu by navýšilo produkci zásob
  • mám dost prachu a chybí mi drahokamy --> kouzlo by částečně ubralo produkci prachu a o tutéž hodnotu by navýšilo produkci drahokamů
  • mám dost zlata a chybí mi prach --> kouzlo by částečně ubralo produkci zlata a o tutéž hodnotu by navýšilo produkci prachu
Jestli by to bylo formou jednorázového kouzla, požehnání a nebo nějakého divu bych nechal k další případné diskuzi.
 
něco podobného už tu bylo - univerzální bonusová budova, u které si při stavění nastavíš podíl nabízených bonusů. Ale i tohle se mi líbí :)
 

Ludi

Veterán
Návrh se mi líbí. Jen nevím, jestli by to nebylo pro programátory Elvenaru příliš složité.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Ano, plná podpora. Podobně jako byly kdysi řešeny nějak budovy - snad Kupci. Takže pro programátory by to snad až takový oříšek být neměl.
 
Nahoru