• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nové fanouškovské stránky ke hře - Elvenstats.com

DeletedUser4169

Guest
No, ono to ráno šlo, teď zase ne. Asi mají nějaký problém s portem dat ze hry, počkal bych pár dní.
 

Angedev

Velmistr písma
Mohu potvrdit obojí - ráno mi stránky fungovaly, teď se při vyhledávání tvaří že hledá, ale nic se neděje :)
 

gracya

Pokročilý žák
Stránky fungují, ale od včerejška jsem si všimla, že u některých společenství to špatně ukazuje průměrné dosažení počtu truhel ze 4 posledních turnajů.
Např. FALCON tam má 7,4 při tom dáváme skoro samé 10. Obdobně Soul Society nebo Mimozemský cech.
Všimli jste si toho taky nebo dělám špatně něco já?
 

Angedev

Velmistr písma
@gracya : Také máme průměr špatně... Asi se vloudila chybička :)

A ještě doplním, že zatím nejspíš není zavedená nová rasa... U města mi to u osadníků ukazuje 0 políček pokrytí, přitom už mám spoustu budov postaveno... A chybí Amuni obrázky :)
 

DeletedUser341

Guest
Co se těch truhel týče, chce to nechat přegenerovat statistiky, pak by mělo být v pořádku...
Novou rasu to skutečně zjevně nezná, připomenu Blakovi, ať to doplní, až bude mít chvilku :)
 

DeletedUser341

Guest
Hlásím, že by "prý" mělo být během dneška hotové. Blake o problému ví - prý si stěžuje hodně lidí :)
 

Angedev

Velmistr písma
Díky za info ramaloke :) Ode mě to určitě není stížnost, jsem ráda, že pro nás něco takového vůbec dělá, sem tam nějaká chybka je pochopitelná :)
 

DeletedUser3346

Guest
Stránky jsou zajímavé a dobré tak skoro na 90% odřené uši. Třeba aktivita se určuje dle vylepšování, stavění asi i dle doby posunu bodů což mi třeba nic neříká o aktivitě přínosu pro společenství. Paradox hráč bude aktivní v dobrodružství a turnajích ale stránky ho vyhodnotí jako neaktivního? A proč se nesleduje i aktivita motivace? To by pro ty co vybírají hráče do společenství bylo top. Ale stejně ještě by to chtělo hodně moc upravit aby to i někomu nevadilo to šmírování. Třeba u hráče bez společenství zobrazit jen informace které lze získat ve hře a taky uživatelské rozhraní nastavení na veřejný a neveřejný. Veřejné účty na aktuálním stavu zobrazování jen s rozdílem že by se stránka neměla chovat jako bych se mohl přihlásit jako každý z vás na koho si ukážu ale že se dívám na jiné hráče. Neveřejné info co lze získat ve hře. Pak nastavení veřejné pouze pro společenství a taky veřejné jen pro velitele a zástupce a nebo zcela neveřejný účet.

Ještě bych navrhoval udělat statistiku celkovou že zájem a aktivita dobrodružství a turnajů a eventů a ohledně eventů i o jaké budovy byl největší zájem aktivita je získat.
Také zájem o využití slev na diamanty a statistika nákupu v daném množství. Rozhodně ale né zveřejnění informací hráčů, čistě statisticky nic neříkající kdo kupuje atd.
 

DeletedUser3281

Guest
No já ti navrhnu si minimálně přečíst FAQ na té stránce, jedná se o robota, ne o web napojený na innogames, tedy jinak, než aby porovnával body poznat aktivitu neumí.

Obecně mám pocit, že ty více píšeš názor na nějaké věci, než kolik času věnuješ studováním toho o čem názor píšeš, lepší by bylo to udělat obráceně, více číst a pak názor psát k věci.
 

DeletedUser3281

Guest
Tebe mít doma, tak snad emigruji :D Pokud se podíváš na ten web, na ty statistiky a trochu (nebo radši více) se zamyslíš, po tom si otevřeš město jakéhokoliv hráče opět se zamyslíš, najedeš myší na nějakou budovu, třeba obytnou, ukáže ti tam level. Teď už jak tě tu trochu znám tvoje myšlení končí, tak ti to popíši rovnou polopaticky. Pokud si město načteš robotem, nebude vypadat takhle, jak to vidíš ty, ale bude to nějaký objekt dat, neřeknu ti jaký, zatím jsem byl líný to zjišťovat, ovšem v tom objektu dat musí u každé budoby existovat i její level, aby flash aplikace věděla, který obrázek pro ní při vykreslení použít a tohle je zcela klíčová součást generace statistik na elvenstats, oni znají pouze souřadnice, druh a level budovy, znají dále tvoje score, z toho znají přesně lidi, divy, kultury. No a vše ostatní, je pouze odhad na základě několika vzorců chování hráče, proto to taky moc nesedí co se výroby týče.
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen Aktivnímu turnajovému hráči rozhodně body růst budou. I kdyby nevylepšoval nic jiného (např. z důvodu konce nebo zaseknutí ve výzkumu), tak divy vylepšovat bude.
 

DeletedUser5549

Guest
Zdravím,

chtěl bych se zeptat, co je s Týdenním reportem na elvenstats. poslední mi jde zobrazit ten, jež končí datem 23.9.2018. Poslední 2týdny jsem tedy nemohl zasílat týdenní přehled do společné zprávy společenství. Je to problém jen u mne, nebo to mají všici?? Děkuji za info. Případně nevíte někdo, kdy by se mohl tento zásek vyřešit??
 

Moni Arda

Znalec fóra
Ahoj, u mne to funguje. Aniž bych se Tě chtěla nějak dotknout nebo Tě urazit, zkusil si dát F5? Někdy stačí stránku jen aktualizovat a vše naběhne, jak má. Ptám se proto, že samotné se mi už stalo, že požadované datum nebylo k dispozici a tak jsem asi 5x zavřela a otevřela prohlížeč, aby mi až poté došlo, že by to chtělo F5. Samozřejmě nevylučuji, že v tomto případě se mohlo třeba jednat o chybu, která už byla odstraněna.
 

Angedev

Velmistr písma
Tak mně týdenní report nabízí i datum 8.10. (což asi taky není úplně správně, obvykle to bývá neděle). Každopádně report z 8.10. nabízí pouze nulové hodnoty a předtím mám poslední datum taktéž 23.9. Zkusila jsem aktualizovat vše, co šlo, takže v tom problém asi nebude :)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Ahojte.
Přidávám se k @Wookic , neb ráno to třeba ukazovalo u profilu hráče u Score history hodnoty z 23.9. Ted kouknu a už je to aktualizované. Takže opraveno :)
 

DeletedUser5549

Guest
Ahoj, u mne to funguje. Aniž bych se Tě chtěla nějak dotknout nebo Tě urazit, zkusil si dát F5? Někdy stačí stránku jen aktualizovat a vše naběhne, jak má. Ptám se proto, že samotné se mi už stalo, že požadované datum nebylo k dispozici a tak jsem asi 5x zavřela a otevřela prohlížeč, aby mi až poté došlo, že by to chtělo F5. Samozřejmě nevylučuji, že v tomto případě se mohlo třeba jednat o chybu, která už byla odstraněna.
Neboj aktualizovat stranku vazne umim. Nejsem antitalent na PC.. :D

Btw. jak pise BiggJOEcz pravdepodobne to opravili pres noc. Dnes mi uz ukazuje spravne reprort koncici 8mym rijnem, ale vsechny hodnoty jsou nulove. Pockam tedy na dalsi tyden. Snad jiz vse bude dobre ;)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Prealiena

Velmistr písma
Minulý turnaj, končící 8. prosince, je na Elvenstats chybně označený jako svitkový. Bude se to nějak opravovat?
 

Angedev

Velmistr písma
Nejedná se o nic zásadního, ale pravděpodobně na Elvenstats chybí portrét, který se dá získat postavením Pyramidy očištění. Jeden náš člen ho má a na ES mi to vyhazuje pouze čtvereček :) Jak je to s Majákem a dalšími funkcemi divů v Amuni jsem nezkoumala... Píši to jen tak informačně, kdyby to náhodou uniklo, je mi jasné, že s provozem podobných stránek je hodně práce a maličkosti se ladí až nakonec :)
 
Nahoru