• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová odměna ve věži - krmení

Ludi

Veterán
Ahoj, každý kdo hraje pořádně věž, má sklad přeplněný portálovými bonusy a mraky úlomků. Myslím, že většina z nás by uvítala, kdyby alespoň v některých odměnách ve věži bylo krmení. Buď místo některých úlomků nebo portálových bonusů. Nemyslím tím, že by se úlomky a portálové bonusy zrušily úplně, ale alespoň někde by krmení jako odměna mohlo být.
I když to s výskytem krmení v Řemeslné výrobě teď není úplně zlé, přeci jen bych ho brala podstatně víc.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Emhyr var Emreis II no pokud by takový div byl třeba až od kapitoly 17, to by bylo protestů a řečí okolo toho... Kdyby naopak boostli nějaký celkově nejméně oblíbený div a tam to přidali k 24h produkci, tak to spíše. Ale raději bych to viděl u nějaké rozvinutelné budovy (třeba by se mě k tomu líbil i Zlatý Fénixáček - {rozuměj 3x3} :) )
 
Naposledy upraveno:

Trumpetka

Znalec fóra
Já bych to uvítal, Krmení mám jako šafránu, minule bylo jako možnost na losování v eventu, ale upřednostnil jsem jiné věci (všechno člověk točit nemůže). Alespoň občas by se vyskytnout mohlo. Přítomnost tolika portálů je zbytečná (pokud na to v budoucnu nenavážou nějakou vychytávku).
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj všem.
Taky si musím přisadit. Určitě by to nějakou obměnu odměn ve věži chtělo. Vůbec se nejedná o levnou záležitost a i my na nižších úrovních dost krvácíme (zásoby, suroviny, armády). A co za to získáme? Kupu nahromaděných úlomků kouzel a bonusových portálů, které snad nikdy nespotřebujeme. Neříkám je vyřadit, ale naředit s dalšími odměnami by nebylo od věci.
A když už jsem u odměn, tak 3. patro je ohledně odměn téměř výsměch. Nevím jak Vás ostatní, ale mě zajímá jen džin a ještě snesu ty diamanty. Ale ten zbytek cen je vyloženě k na...ní.
Ryny
 
já jsem rád i za kouzelky, zbrojíře nebo sem tam i části setu knihovny. svitek, brána, knihovna. Je třeba s každou kapitolou měnit. Pravda, maňáky a blažky rád nevidím...
Zato časovače nikdy neurazí a spojovací činidla hltám všema desíti.

Chtělo by to méně PP a méně úlomků a byl bych v podstatě spokojený
 

Ryny

Pokročilý žák
Jo na zbrojíře jsem úplně zapomněl, ten ve třetím patře mezi finálové odměny patří, jinak ale bída. Kouzelné budovy jsou super, ale ty jsou jen v prvním a druhém.
Ryny
 
Nahoru