• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Naše města navštíví 25. listopadu 2021 nová herní kapitola Pomsta vyhnanců. Těšíte se?
Budeme rádi za vaše připomínky a názory, které pomáhají hru vylepšovat! Takže vkládejte komentáře a diskutujte. :)
 

GorGlin

Veterán
Já se těším, ve výzkumu je pár moc pěkných kousků.
Grafika obytek, sídla a podobně zůstává a to je pro mě taky fajn.
Jak drsná bude klikacka v rase se uvidí.
 

Lovec Krys

Legenda
@VStanikV Ano, oba jsou povinné, ale na betě požadavky na osadnické suroviny pro tyto 2 výzkumy byly zrušeny. Předpokládám, že se tak stane i na ostatních serverech s nasazením kapitoly (najisto to budeme vědět ve čtvrtek).
 

Lovec Krys

Legenda
Jo a abych nezapomněl, tak opět žádná technologie průzkumníků. Asi jim (vývojářům) průzkumy trvající týden připadají krátké.
 

GorGlin

Veterán
Ano to je velké zklamání.

Chtěl bych se zeptat.
Je mozne vyhlásit nějaké datum kdy bude nová rasa na Wiki?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj @GorGlin, jelikož se k nám dostaly podklady na Wiki až dnes, tak to bude chvíli trvat. Dnes jsem tam dal alespoň základní informace o nové rase (portál, produkční budovy, atp.). V příštím týdnu (do čtvrtka 2. 12.) dodělám zbytek (prastaré divy nové rasy + aktualizace veškerých tabulek k nové rase - a že jich je). Za toto prodlení se omlouváme!

EDIT: Nyní jsem doplnil prastaré divy. Zbytek tabulek bude až příští týden. :)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Všetci čakajú na jeho príchod, žmolia si nasyslené VB z aktuálneho turnaja ktoré im pomaly hnijú na skladoch.. prvá teória je, že sa Peregrimove kikimory vyliahli skôr než to čakal a zjedli ho..
 
Nahoru