• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Nová funkce úkolů Dobrodružství s. (tlačítko + obrázek)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
Vyřešení odmítání úkolů v Dobrodružství Společenství.

•Přidání tlačítka pro rychlé odmítnutí úkolu.
(Z důvodů jak píší všichni hráči Elvenaru na všech forech i v jiných zemí.
Kde překlikávání úkolů je velmi náročné a zdlouhavé na čas. Jak asi mnoho
z nás už ví. Vidím to v chatu pořád že tato věc by měla být jako první vyřešená.
Elvenar si přece přeje utvářet příjemné prostředí pro hráče, a toto je nejdůležitější krok pro to.) =)

Zjednodušení.jpg
 

DeletedUser3079

Guest
Teď jsem přemýšlel, že ve společenství dobrodružství u hráčů se slabším PC jde o velmi velké znevýhodnění. Ti kteří mají slabší pc, třeba i větší město, a jsou rádi že i na minimální požadavky to utáhnou, mají zobrazování úkolů mnohem pomalejší. Je to nefér vůči nim, protože jim potom trvá i 3 hodiny než tyto sady posklidí. Zkoušel jsem Elvenar na dost starém pc kde jsem byl rád že jsem ho rozjel bez efektů a to sklízení je na celej den, to orpavdu myslím vážně. Proto je lepší ho nedělat nebo jít na jinej silnější pc.

Mám doma pracovní notebook na streamování a psaní knih, Predator nové generace, takže mám zobrazování prakticky okamžitý, ani se nestačí skoro zobrazit okno. Ale jak jsem ho zkoušel na staré Toshiba nějak se 2Gb nebo 4Gb ramkách, tak ani nízké detaily nepomohli. Chtěl jsem vědět jak to mají i ti kteří nemají takovej počítač na práci nebo zábavu.

Elvenar by měl něco s tímho rozhodně udělat, ať už touto formou s křížkem, nebo možností si úkol zakliknout a plnit ho do kola dokud máme ve vesničce svoje věci na sbírání. Například 100VB tak si ho zakliknout a plnit ho dokola. Nebo 50 manufaktur, dílen a podobně.

•••
Prosím, vím že je tu více příspěvků, konkrétně jeden první kde nic moc není vysvěltené, navíc tam ani nejsou přesné obrázky. Kde tento první prvotní příspěvek strašně moc starej už od prvního dobrodružství, tu jen zavazí novým nápadům, které potom všechny dávají do starých kde se nedají najít. Podle mě dělají špatně když kvůli jednomu starému příspěvku všechny nové nápady končí někde ani nevím kde, a to su na foru pořád skoro. Ne každý je admin aby si to našel za 5 vteřin. Staré příspěvky by se měli buď spojovat, nebo ty nové nechat proudit dál. Takto se s tím nic neděje a naprosté novinky které už s tím starým příspěvkem nemají ani nic společného, potom nejdou najít a zavazí novým nápadům. Aspoň každý nový rok by měli mít nové příspěvky tuto možnost, nebo když jsou lepší a přesnější, tak taky. Vidíte že zde je nejjednodužší nápad na ulehčení d.společenství slabším hráčům. Tak by mohl být na prvním místě také. Navíc je zde i úplně jinak pojmenován a přesně nasměrován.

Moc moc za celý náš server, za všechny hráče české republiky tady a také za všechny hráče celého světa, moc moc prosím, odešlete tento přízpěvek dále. Uvidíte že na 100% projde ♥ Prosím nebraňte až tak novým novinkám kde je to značně vidět ta změna. Lepší věc na zlehčení jsem tu ještě neviděl, je to jen na jedno kliknutí, méně už nejde ♥ =) Moc moc prosím, 100% hráčů souhlasí, ani to nemusí číst když to jde tady teď tak špatně najít.

Vlastně je to úplně jiný příspěvek na společenství. Jsou zde napsány úplně odlišný věci. Ani nevím jak mám novej příspěvek ohledně D.S. založit aby nebyl do starých nápadů. Prosím proto administrátory a podporu hry o radu jak mám založit novej příspěvek.

A moc prosím přepošlite to dál a podpořte tento nápad, míň jak jedno kliknutí se nedá už najít. Dal jsem si s tím hodně starostí a práce, je mi jedno kolik dostanu za to poděkování nebo jestli budu fajn že sem něco vymyslel do hry. Myslím hlavně na nás všechny hráče, kde to klikání když máte větší město nebo 500VB je příšerné a kruté. Na turnajích se těch VB dá získat tak hodně, až to některé hráče celkem deprimuje a štve. Pokud někdo hrajete z adminů a chápete a víte co je dobrodružství společenství s tímto klikání, tak víte najistotu o čem mluvím. Každý kdo dobrodružství dělal trochu víc a něčeho měl hodně, tak ví o čem mluvím. Slabí hráči nemají ani šanci to tak plnit. Zkoušel jsem to na tom starém PC a trvalo mi odevzdat tolik VB a zklidit jiných úkolů to celkem 6 hodin, a to sem byl rychlej. Jinak bych u toho asi propadl slabosti a nevím jeslti bych to dokončil :D Tím chci říct, že nic horšího v Elvenaru neexistuje. Nemyslím Dobrodružství SPolečenství který je nejlepší ze všeho co tu máme ♥♥♥ =) =) =) ale myslím to klikání. Mám sice Predatora nové generace, to je fajn jako pracovní věc, takže s tím nemám skoro problém, i když je to taky horší. Ale ne všichni lidi co jsou mají taky takovej stroj. Vím že sestra i druhá sestra, vlastně i kamarád, takové počítače nemají. A to nemluvím o dalších, u nich to odevzdávání úkolů musí být děs.

Prosím tuto nejnovější zprávu, kde je snad ta nejjednodužší cesta ukázaná, na jedno kliknutí, formou tohoto obrázku, moc moc moc prosím o odeslání dál, aby dobrodružství společenství bylo super skvělé a bavilo každého, a ne aby se toho hráči bály, vypadávaly z klanů, byli vyhazováni, nebo přestávaly normálně i hrát hru, pokud je to až tak úmorné že se to nedá skoro udělat v nějaký ten čas. Chodíme do práce ,do školy, máme rodiny, přátele a sedět u toho 6 hodin na slabším pc je nemožné každý den. Některé ty 3h úkoly se nedají ani plnit, prtože než je odevzdáte, tak je můžete odevzdávat znovu. Ty 15min tak o tom ani nebudu mluvit.

100% hráčů mi dá za pravdu že by to chtělo novej systém úkolů, nebo prostě nějakou zásadní změnu. Ve hře, na foru i na FB jsem četl hromady zpráv o tom že toto není normální skoro :D Člověk u toho skoro i brečí ♥ :D Pls Help ♥ Snad i vy admini máte duši a chápete co obnáší takové dobrodružství. Určitě to víte také, jestli jste ho aspoň 1x zkoušeli, což určitě jako správní fanoušci Elvíku ano ♥ ;) =)


@iDavis Že mám pravdu ohledně toho v dobrodružsku s tím odevzdáváním iDavisi. Rád bych slyšel i tvůj názor, nemyslím jen tvůj ale konkrétně váš celého klanu. V chatu určitě také padly podobná slova. U nás v klanech a i kamarádských klanech a přátel, sousedů ale i na FB to vidím pořád napsané. FB je toho plnej na Gems of knowledge. Cizí zahraniční fora officiální také. Takže nebudeme tady v čr vyjímkou si myslím. Kdo by měl taky rád klikat na jedno tlačítko 6 hodin :D Navíc je to nefér pro slabší hráče :/

Děkuji za podporu i za odpovědi.
Klidně sem napište více komentářu i ostatní jestli jste si této novinyk všimli a chodíte i na místa kam je podpora hry přemísťuje. Nebo se tu musíme označit pod @ aby jsme to tady našli.

Líbí se vám toto ulehčení?
Kde stačí jednou kliknout a máte tam hned další úkol? Takto si to stačí odpočítat třeba na 10, a za 3sekundy můžete ten stejný úkol plnit znovu. Nikdo totiž nemůže splnit stejný úkol jen jedenkrát, to ani hráči 1. levelu nemají tak těžké, aby si mohli dovolit jen 1x manufakturu. Prosím o Podporu do Dalšího Dobrodružství. Ať to není takové "šílené". Děkuji Všem ♥ =)
 

iDavis

Legenda
@ANCARY stavím sa, že neexistuje jedno zahraničné fórum Elvenaru, na ktorom by aspoň raz nepadla pripomienka narážajúca na záujem o zmenu súčasného systému. Práve naopak, predpokladám že pri každom dobrodružstve vznikne minimálne jeden návrh na túto zmenu. Tým chcem povedať, že nie si určite ani zďaleka jediný, kto toto navrhuje, komu to prekáža. Aj ja som jeden z tých a už pred vyše rokom som podával návrh, ktorý by kompletne obchádzal systém úloh a stačilo tak, v porovnaní s týmto systémom, menej než 1 kliknutie na úlohu. Pokiaľ viem, bol preposlaný a určite spolu s ním aj desiatky ďalších. Avšak odvtedy už ubehol nejaký ten piatok a na základe napríklad tohto oznámenia môžeme vidieť, že vývojári už pracujú na zmene. Na bete je to dokonca spomínané už niekoľko mesiacov, preto predpokladám, že už sa teraz neoplatí veľmi posielať nové nápady a koncepty, keďže už zjavne majú odrobený kus práce.
 

Angedev

Velmistr písma
@ANCARY jak psal iDavis, na změně se již pracuje, nápadů padlo mnoho a nemá smysl přidávat stále další a další. Navíc, ten samý návrh jsi sem dával už v srpnu, tak proč ho přidávat znovu? A prosím! Zkus tvé příspěvky trochu zkrátit, než se dostanu na konec, už dávno nevím, o čem byl začátek a začíná mě bolet hlava :D
 

luterina

Veterán
@ANCARY myslím že názorněji svým příspěvkem, co to neustálé klikání s člověkem dokáže udělat, už vyjádřit ani nelze :D zde si dovolím zvolat ono "vydrž Prťka, vydrž!" :p:D..jinak máš ve všem mou podporu ;):):)
 

DeletedUser3079

Guest
Jo díkec hoši a holky za podporu :D
To klikání je skoro až k vysmátí se před zrcadlem, když jedeme na plno celej týden. Hlavně MINCE!!! ACH ACH ♥♥♥ klikat na sousedy s tak velkým městem je stejný jako úkoly dobrodružka ♥ :D Jen na mobilu je to rychlejší, ale nemám Galaxi aby mi to nepadalo ://

Snad to sem dají iDavis jak říkáš, to by bylo ještě lepší. Chtěl jsem ten křížek aspoň dodatečně aby sem brnkli na rychlo zničeho nic, než něco vymyslí :D Takto je to vysoce těžký chalenges snad pro všechny ♥ :D No nic, jdu posbírat mince a takové věci ;) =)))

Jinak také pro vás něco chystám ♥ =) Něco co ještě tady nemáme :D
Bude to ale boke, inspirovali mě i Gems Of Knowldge a další ♥ =)))
 

lodyh

Pokročilý žák
Myslím si že hodně hráčů od Dobrodružství odrazuje právě to klikání a hledání tlačítek pro dané úkoly . Ať mi nikdo netvrdí že by to byl tak velký problém všechny symboly pro úkoly dát do jednoho místa a stačilo by si kliknout rovnou pro daný úkol .
 
Nahoru