• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová budova..

DeletedUser7298

Guest
Dobrý den,

Elvenar hraji už nějakou dobu a i když teprve dokončuji sedmý level, už se mi v inventáři nahromadila spousta budov ( některé mám třikrát i vícekrát ), které není kam postavit ani jak užít a vzhledem k tomu, že se postupem hry hromadí i úlomky kouzel ( taky díky Věži věčnosti ), tak mě napadlo, jestli by třeba nešlo hru obohatit o jednu novou budovu. Šlo by třeba o něco jako realitní agenturu, o minimální velikosti ( např. 2x2 , z důvodu místa, které se pomalu získává ), kde by bylo možné budovy směnit za zboží, vyměnit za jiné budovy či prodat za herní peníze či diamanty a tak obchodovat s ostatními členy.
Samosebou by to šlo za předpokladu, že budova bude zapadat do výše levelu, kterého daný hráč dosáhl, což by znamenalo, že pokud by někdo třeba z levelu V, chtěl budovu z levelu VII- by nebylo možné, ale naopak ano. Pokud by se někomu hodila budova z levelu V, ačkoli by byl už dál, to by záleželo jen na něm.
Obdobný obchod by byl třeba zajímavým i pro armádu, jelikož vojsko se získává taky docela pracně, i když je fajn, že jste do hry vložili opět prvek, kdy je možné nějakou tu bojovnou sílu vyhrát. :eek:)
Budu ráda, alespoň za zamyšlení se nad nápadem a přeji všem příjemný den... :eek:)

Petralf
 

DeletedUser5800

Guest
Myslím, že taká budova existuje. Volá sa akadenie kouzel. :-D Ale teraz vážne - nemyslím si, že myšlienka výmeny budov bude priechodná. Potom by dosť výrazne stratili zmysel všetky udalosti pri ktorých sa budovy dajú získať. A už vôbec nepokladám za životaschopnú myšlienku aby velkosť tejto budovy bola 2x2. To je v priamom rozpore so základnou stratégiu hry: trvalým nedostatkom miesta zlomiť slabých jedincov a prinútiť ich kupovať diamanty za peniaze.
 
Nahoru