• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Záhada nnn1czech

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5570
  • Vytvořeno

DeletedUser5570

Guest
...překvapivou informaci. Princ byl dnes brzo ráno spatřen, jak jde spolu s nějakou slečnou do chýše. Po chvíli vyšla slečna, ale s obyčejně oděným mužem. Prince vyjít neviděli. Hned vyvstaly otázky. Co princ dělal brzo ráno venku? Proč šel za tou slečnou? A další.

Král se v mžiku vydal spolu s několika strážemi do toho domu. Důkladně ho prohledali. Nikoho tam nenašli. Král si tudíž zjistil informace o tom, kdo tam bydlí. Podařilo se mu zjistit, že tam přebývá mladá žena, která asi před rokem osiřela. Párkrát jí spatřili s princem.

Zrovna chtěl král nechat udělat náčrt té dívky a vyhlásit pátrání i po ní, když přišla zpráva od stopaře, že našli prince. Neměl na sobě ovšem svůj oděv, ale byl převlečený do prostých šatů. Je na cestě sem, spolu s nějakou slečnou.

Král spěchal za královnou a spolu čekali, až dorazí. Poté na prince spustil: „Co to má znamenat? Proč máš na sobě toto oblečení? Kdo je ona? A proč a kam jste šli?“

„To je má snoubenka." odpoví princ "Protože chceš, abych se oženil pouze s urozenou dámou, tak jsme chtěli utéct, vzít se a žít někde, kde by nikdo nevěděl, kdo jsem.“

„Nechtěl jsem, abys si vzal obyčejné děvče proto“ řekne král již mírně, „že já si jednou jednu takovou málem vzal. Na poslední okamžik jsem zjistil, že jí jde jen o moc a peníze... Zřím, že tato dívka tě chce proto, že tě má opravdu ráda. Můžete se tedy vzít. Máte mé požehnání.“
 

DeletedUser5570

Guest
Jé, já jsem si nějak vsugerovala, že to mělo být 250 slov a až teď to zjistila - takže jsem mohla napsat ještě cca 100 slov... :confused:
 
Nahoru