• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Nitramek

Nitramek

Pozorovatel
Ahoj všem .

Jsem Nitramek , ale přátelé ze spolku mi říkají Nitro :cool:
Elvenar hraju od jara 2020 na WINYANDORU

Začal jsem ve spolku , kde dělala a stále dělá velitelku Pendolino ( Aktivní členové , později Twisted nerve ) - má příspěvek podemnou :p .
Spolek to byl pohodový , ale já chtěl od hraní něco víc . Přešel jsem tedy do spolku *Odpadlíci* , kde dělala a stále dělá velitelku Eorin . Tam si mě vzal pod křídla jeden ze zástupců - hanz44 a stal se mým učitelem . Naučil mě dívat se na hru úplně jinýma očima a nelpět na zbytečnostech . Po pár měsících hraní jsem odešel společně s hanzem do spolku , který on založil ( Noví Odpadlíci )a společně s dalšími hráči jsme začali budovat silný , efektivní a fungující spolek s jasnou představou a pravidly .

Nyní - po necelých dvou letech hraní jsem velitelem tohoto super spolku ( Nyní Poutníci Elvenarem ) . Hra mě pořád baví ( řekl bych že čim dál tim víc ) a od osobních cílů TOP 1000 , TOP 500 už vyhlížím TOP 100 .

Tak třeba za rok ... kdo ví ?
 
Naposledy upraveno:

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Vítáme tě na našem fóru @Nitramek,

snad jako každý správný velitel i ty tu najdeš ty pravé informace a inspirace, které pomohou tvému spolku v rozvoji, ulehčí hru, připraví jej na události apod. Proto nezapomeň sledovat Oznámení a Změny ve hře a různé diskuze, kde hráči rozebírají hru. Budeme samozřejmě rádi, když se do nich zapojíš nebo když přijdeš s nějakým nápadem či návrhem. Co je ve hře nového, pak shrnuje měsíčník Ozvěny lesa, kde také probíhá tipovací soutěž o
Diamant.png
.

Pro relax ti mohu doporučit náš herní koutek nebo sledovat soutěže. A nejen ty kreativní, do níž ses aktuálně zapojil. :cool:

Přejeme příjemnou hru, ať tě stále baví a ať tě to baví i s námi na fóru.

Za Elvenar tým zdraví Sjöfn
 
Nahoru