• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Nezobrazující se městečka sousedů

DeletedUser236

Guest
Verze hry: v1.14.6-(119199a) (2016-09-21 11:00)
Prohlížeč a jeho verze: Internet Explorer 11.187.14393.0 (Na Chromu hru poslední dva měsíc nemůžu takřka rozchodit - je neuvěřitelně pomalá...)
Verze Flash Playeru: 23.0.0.162
Operační systém: Win 10
Rozlišení obrazovky: 1366x768
Herní svět: Arendyl

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5/5


Současný stav: Včera mě hra vůbec nepustila přes úvodní stránku s tím, že nemám aktualizovaný Flash Player. Aktualizovala jsem ho a dnes se mi vůbec nezobrazila větší městečka sousedů, kterým jsem chtěla udělit výpomoc (od úrovně s trpaslíky mám místo budov na obrazovce zelenou louku, kde se zobrazují jen efekty kouzel, ikonky pro divy a pro výpomoc). Mám asi 15 sousedů, kterým uděluji výpomoc, a než jsem je "obešla", hra mi spadla. Dříve se mi to dělo jen u jednoho spoluhráče. Jelikož má opravdu obří městečko, nepřikládala jsem tomu nijak zvlášť velký důraz, ale tohle už mě zarazilo...

Očekávaný stav: Od rána to vypadá pořád stejně, nepředpokládám žádnou změnu.

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1. Snaha o udělení výpomoci
2. Výpomoc jde udělit, jen se nezobrazují budovy ve městečku.


Screen (obrázek) chyby:
Daletth1.jpg


PS: Předpokládám, že chyba je někde na mé straně, jen nevím, kde... :(
 

Lukula

Velmistr písma
Nějak mě hapruje ten Explorer ve W10... o_O Neměl by tam být novější prohlížeč Edge? Je mnohem stabilnější. Také už asi měsíc nehraju na Chromu kvůli pomalému načítání. Na Edge mi běhá vše v pohodě. Ale co se týče toho zamrzání, můžu potvrdit, že se mi to také u jednoho jediného souseda děje. Okamžitě po načtení jeho města hra zamrzne a musím restartovat hru (obnovit stránku). Při druhé návštěvě je to zase OK. A děje se mi to jak na Edge, tak i na mobilním Puffinovi.
 

Magni

Guest
Dobrý den @Daletth , doporučím Vám naší klasickou odpověď, která vyřeší většinu zobrazovacích chyb. Promažte v nastavení prohlížeče cache a cookies. Návod zde. Také doporučím snížit detaily (respektive grafické efekty) ve městě.
 

Magni

Guest
Tím si tak úplně nejsem jistý, jelikož poslední změna cookies byla pěknou řádků dnů zpět. Opravdu je nutné toto udělat.
 

DeletedUser236

Guest
Přestože jsem cookies opravdu promazala, udělala jsem to tedy znovu. Výsledek je tento:
Daletth.jpg

Na Edgi to opravu běží, byť se městečka načítají pomalu, ale to bude tím, že jsou zkrátka už velká... Holt jsem odsouzena k tomu, že budu používat tří prohlížeče... :D
 

Magni

Guest
Teď už je promazáno, ano :) Tuto skutečnost vidíme, takže opravdu víme, jestli jí hráč provedl nebo ne.

To je opravdu zvláštní tedy. Internetové připojení je v pořádku? Respektive, není pomalé? Také vidím, že máte spuštěno najednou více prohlížečů. To může dát slabším počítačům dost zabrat (zvlášť pokud tam hráč má spuštěné své druhé městečko). Zkuste vše zavřít a spustit pouze 1 prohlížeč (ideálně ten edge) a vyzkoušet tak hru samotnou.
 

DeletedUser236

Guest
Edge mi funguje, budu tam. Bohužel v devíti případech z deseti potřebuji kvůli práci mít otevřených více prohlížečů (kdyby mi Elvenar běhal na Chromu, bylo by to super, ale neběhá :D), takže pokud mi hra nepůjde kvůli tomu, že potřebuji dělat spoustu jiných věcí, tak mám holt s hraním utrum... :( Snad mi Edge chvíli vydrží :D
 

Magni

Guest
To chápu (i když proč více prohlížečů moc ne), nicméně by to mohlo být řešení. Případně i pro budoucí problémy a my budeme mít odhalenou další věc "proč to nefunguje" :) Proto, pokud by to šlo, vyzkoušejte prosím toto. Samozřejmě pokud to nepůjde vyzkoušet, nedá se nic dělat.
 

DeletedUser236

Guest
Určitě to půjde, vyzkouším a dám vědět, jestli to opravdu není jen lemrovitostí mého počítače (to bych z něj neměla radost). :)
Více prohlížečů - to je jednoduché: kvůli většímu počtu účtů, na nichž potřebuji pracovat zároveň, a tohle je pro mě snadnější (a většinou i daleko rychlejší a přehlednější), než mezi nimi přepínat jen v jednom prohlížeči :D (musím mít prostě zkrátka vždycky něco extra).

Děkuji, že jste se mým problémem zbývali (byť za něj asi může jen můj stroj). :)
 

nataly111

Velmistr písma
No nevím, já mám s chromem tu nejlepší zkušenost, spíš naopak ty ostatní vyhledávače, jsou pro mě na elvenar na nic. Proto na chrome nedám dopustit. Ale to asi věcí pc a tím vším co v něm je.
 

DeletedUser236

Guest
Tak já mám chrome taky nejradši a používám ho víceméně na všechno, ale ten Elvenar mi na něm posledních pár týdnů moc neběhá :( Promazala jsem teda sušenky i tam, ale není to o moc lepší. A to si nemyslím, že mám úplně špatný počítač (ale možná ho přeceňuju), aby to graficky nezvládl... Ale je pravda, že připojení tady nemáme nejslavnější... o_O

//Zbytečná citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
No mě smazat sušenky, většinou pomůže. Mám W7, noťas je starší pán a frčí. Ale nevím zda to souvisí, ale z nutnosti jsem na návštěvě u přátel musela na Elvenar a půjčili mi novější s W10 a zdálo se mi to pomalejší než u mě, v chromu. Možná je to jen můj dojem nevím. I když ta grafika na tom novém byla hezčí.:eek::eek::D:D
 

DeletedUser236

Guest
Výsledek nezávislých testů:

-- Chrome 53.0.2785.143 m --> Elvenar běhá, jako když neběhá i po promazání cookies. Paradoxně je to jediný prohlížeč, na kterém mi při načtení hlavní stránky vlají listy na větvích stromu ve větru.
-- Explo 11.187.14393.0 --> Od rána žádná změna, pořád nejsou vidět městečka, poměrně často padá.
-- Edge 38.14393.0.0 --> Zatím drží, všechno šlape, jak má. Načtení větších městeček sice trvá trošičku déle než těch menších, ale hlavní je, že to nepadá a všechno běhá :)
 

dRaczek

Pokročilý žák
Zkuste zapnout nebo vypnout HW akceleraci v prohlížeči. Přímo ve hře klikněte pravým myšítkem a dejte Nastavení. Odškrtnout nebo zaškrtnout Zapnout hardwarovou akceleraci, zavřít a restartovat prohlížeč.
 
Nahoru