• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nezbedná terapie

iDavis

Legenda
Keďže je to môj najobľúbenejší formát udalosti tak samozrejme áno. Z cien sa budú hodiť VB a ak sa zachovajú odmeny ktoré boli na bete, tak v jednej dennej odmene budú až 4 runy, čo sa v podstate rovná 60 VB.

Zároveň iba pripomínam, že prehľady udalostí sa z pôvodnej témy plne presunuli na môj portál, kde prehľad tejto udalosti možno nájsť pod aktuálnym odkazom tu.
 

Waso

Učedník
Pro betové Beťáky:
Při sbírání dýní v "Nezbedné terapii" - objeví s též ta budova, co ti po zakoupení dá místo jednoho bodu dva??
:oops:
 

Waso

Učedník
Tak mi ji korporáti dopřály až v šest hodin ráno....
(a né včera v poledne, jako všem ostatním hráčům...) :eek:
 

Mescal

Znalec fóra
Teď jsem si procházel odměny z eventu a zjistil jsem dvě zajímavosti:
  • mezi běžnými odměnami "Velkolepé ceny" chybí na bodu 300 nebo 320 druhá základna hlavní eventové rozvinutelné budovy Doktor Čaroděj (číslem si nejsem zcela jistý, ale vždy tam bývala druhá základna)
  • mezi placenými odměnami "Královské odměny" se na bodu 300 objevila Studna přání

@Waspo nechám si budovu Doktor Čaroděj, nahradí mi 2 budovy Hladový poklad, které již zastaraly a půdorysně jsou větší 2x (4x3) než tato budova 1x(4x4) a výnos many má Doktor Čaroděj při rozvinutí na 10. úroveň lepší - 20 600 many / 24 h oproti 2x 9 400 many / 24 h.
S kulturou je to sice slabší, ale poradím si jinak. :)
 

Radvanus

Znalec fóra
Za 280 bodů si můžeš vybrat ze tří základen: Doktor čaroděj , Vyvolávací kruh čarodějnice nebo Chatrč čarodějnice.
 

GorGlin

Veterán
420 batohů nic moc není.
Já mlžný les rád nemám, ale v tomhle eventu doufám, že se prokoušu až na konec.
Hlavní odměna mi nepřijde nijak úžasná, ale je to zajímavá náhrada za sovu jako zdroj many.
sice je o něco málo slabší, ale dá se okouzlit a přes maják dobrého sousedství tedy mnohem lepší
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Za 2700 batohů 11 x 270K a 4 x 405K many. To je přesně to, co jsem potřeboval do hry. Kromě toho i 104 koček, což je cca 26 batohů za jednu kočku. Do konce nahraju ještě dost batohů, abych měl potřebných 5+2 vylepšení. Takže jak píše GorGlin, hlavní cena se hodí.
 

Semtexx72

Znalec fóra
už se vám někomu podařilo získat budovu Nárazová masáž zombie? Nebo to je jen v těch placených odměnách za diamanty?
 
Nahoru