• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nezbedná terapie

Prealiena

Velmistr písma
Hele, ten doktor čaroděj na desáté úrovni má docela hezkou animačku. Taková milá vzpomínka na Michaela Jacksona. :)
 

Boobika

Pokročilý žák
skoda ze si nelze vybrat/menit animacky dle libosti.. (treba jen do konce udalosti a pak zustane ta vybrana)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No, že by mě tohle trápilo...
Ale proti gustu žádný disputát.
iDavis mi to pomohl prokouknout, a teď je to jenom mechanické vyplňování.
 

Mescal

Znalec fóra
Tak jsem nakonec tu 10. úroveň Doktora čaroděje přímo z eventu dostal a nakrmený Popelák byl pomyslným jazýčkem, který mě, byť s hodně odřenými zády, přesunul do zlaté.
 

GorGlin

Veterán
Tak to jsou ale velmi uspěšně odřená záda, gratuluji.
Já skončil na 279, ale stříbro je fajn a jsem rád za výsledek.
 

iDavis

Legenda
Po dlhej dobe sa mi taktiež podarilo skončiť v zlatej lige, celkovo tuším s 289 nazbieranými mačkami. Inak ako som plánoval, udalosť bola hlavne dobrým zdrojom rún (padlo 60 rún na Valloriana, čo sa rovná 900VB) a samotná mechanika raz a znova príjemným oživením hry.
 
Já jsem nakonec dal 295, ale někdy jsem ani nebral truhly. Žádnou z odměn jsem v podstatě nepotřeboval. Nicméně ten les mě fakt baví. Má jediná zlata :))
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Na to, že mě mlha netankuje, je stříbrná a 268 koček dobrý počin.
Hlavně jsem jel po doktorovi 10 (splněno) a po maně. Tu jsem nejdříve pilně brakoval v jejím kole, a pak na druhý pokus vyveksloval na závěr. Posunulo mě to ve vyhnancích o pěkných pár dní dopředu.
Takže si venoncem nemám nač stěžovat.
 

Mescal

Znalec fóra
Jen taková poznámka nebo dotaz na okraj... zdá se pouze mě a nebo ještě někomu, že u hlavní eventové budovy příšerně splývá symbol ukončené výroby (hlava kerbera) s pozadím?
 
Nahoru