• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Nezavírání okna při motivaci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser206
  • Vytvořeno

DeletedUser206

Guest
Ahoj!Nevim kolik lidi tady stve,nebo ne,ale bylo by dobre kdyby slo nejak zjednodusit vypomoc v ramci Spolecenstva!Zatim to funguje tak,ze pokazde musim kliknout na ikonku spolecenstva a pak na cleny a pak na daneho clena.Nasledne okno se zavre a clovek musi zacit zas odznova.Pri vetsich spolecenstvy kolem 30-ti clenov a vis je to dlouhave a docela flustrujuci!A kdyz uz jsem na treti strane clenov musim i pet krat kliknout nez se dostanu k dotycnemu...
Prl.:
ikonka spolecenstva/Cleny/2. str./3.str/clen spolecenstva
Jen pripomenu ze okno se zavre a u nasledujuciho clena je treba to cele postupit zas!...
 

DeletedUser34

Guest
na štastie ich je len 25 tak sa to dá do 5 minút obehnúť aj s 2 skolabovaniamy fleshu :D

ale keby boli členovia dole na spodku obrazovnky v rade ako na FoE bolo by to jednoduchšie
 

DeletedUser206

Guest
Naprosto suhlasim!Taki hraju FoE a navic tam je funkce v hlavni budove Novinky dne,kde je seznam kto zushlehtil,nebo motivoval a jim vrateni zuslehteni a motivovani zabere jen par minut.Staci kliknout na pomoc a vse se dela automaticky bez toho ze bych musel do jejich mest!...
 

DeletedUser189

Guest
Stačilo by, kdyby se vedle členů udělala ještě jedna záložka - Motivace - a po kliknutí na ní by vyjel pás se jmény, jako je v levo chat, který zůstává též otevřený, dokud ho nezasuneme, nebo takovou záložku udělat v levo (pod avatarem) přímo na hlavní obrazovce a klikáním na jména by člověk rovnou přecházel, zmáčkl sepjaté ruce - kliknul a šup na další jméno. PROSÍM za všechny hráče udělejte s tím něco. Děkuji za všechny Iveta
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Pri vetsich spolecenstvy kolem 30-ti clenov a vis je to dlouhave a docela flustrujuci!

nehraješ nějakou jinou hru kde má společenství 30 a víc členů? :D Já jen jestli nejsi tak moc frustrovaný, že si pleteš fóra her :D

Hodně všichni píší, že by udělali všechno jako je na FoE. Já myslím že to je špatně, jedno FoE už je, proč dělat další hru aby byla "jako FoE"? Určitě by to chtělo nějaký zlepšení, protože tohle není ideální. Například jen do lišty v rohu hodit další "ikonku", kde by po kliknutí byl seznam jmen hráčů v cechu. Hráče které můžeme motivovat by byli bílým písmem. Hráče které bychom už motivovali by zešedli a vedle by byl čas (podobně jako je na mapě u hráčů). Jednoduché, myslím že programátorsky nenáročné a bohatě by to stačilo. Ikonkou by mohly být právě ty ručičky, kterými se motivuje teď.


Edit: až teď jsem si všiml trochu off topicu. Každopádně vyjádření od elvenar týmu tu nevidím, tak třeba se dočkáme nějaký zpětný vazby :)))
 

CherryFlower

Guest
Mně je to tedy úplně jedno jak je to ve FoE, ale také bych brala nějaké zjednodušení motivace spoluhráčů ze společenství. :-D Aby byl vidět alespoň seznam členů, čas za jak dlouho jdou motivovat a aby se ze seznamu dalo rovnou odskočit do města na motivaci a po ukončení, aby se program vrátil zase do seznamu, dokud jej nezavřu :)
Momentálně mám motivaci členů docela rozjetou (nejsou všichni v jeden čas) a informace o tom, kdy lze koho motivovat, by se mi opravdu líbila. U sousedů na mapě to vidím na první pohled, u spoluhráčů ne, což je myslím škoda. Stačila by další záložka do společenství.

A když už jsme u těch záložek... seznam členů s jejich bonusovými materiály by taky nebyl k zahození :)
 

Percival

Guest
Jako bylo by to fajn funkce, kdyby člověk měltabulku lidí z cechu a třeba by viděl komu už dal bonus a komu ne, respektive, kdyby byla možnost dát třeba hromadně bonus..... tak bych už asi po té hře chtěl moc... nicméně to se obávám, že by se dalo kupovat jen za diamanty.
 

DeletedUser189

Guest
No všem členům dávat najednou bonus by asi nebylo dobře, protože v mém společenství třeba někdo napíše, že pro splnění úkolu prosí klikat na sídlo apod. Ale to překlikávání je až otravné. A ty bonusové materiály jsou také dobrá nápad, stele se ptáme na chatu, kdo a co a já už mám i poznámky na papíru u PC :D
 
Nahoru