• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město New divy už jen do Skály (ne na stavění do území)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
AncientWonder.png

:kp::kp: NEW Divy už jen do Skály (ne na stavění do území) :kp::kp:

•Nové Divy nad kapitolu XV. Elvenarové, by mohly být opět dělány do Skály. Dlouho se tam žádný nový neobjevil a je to moc hezké. Místa je tam také hodně a zpestřilo by to tak hru i celkovou grafiku a dojem jak začátečníků tak i pokročilých hráčů. Znovu se dostat na skály, jak jsme daleko a opět se tam rozestavět :)

Napadá mě to udělat tímto způsobem:
1. Div by byl už pouze ve skále a nestavěl by se na obyčejnou parcelu budov.
2. Div by se klasicky otevíral Runy a tak, kde hráč, jak by div měl hotový, by ho zadal jen stavět uvnitř popisku toho divu ("Postavit Div") a sám by se začal stavět a rozestavovat ve Skále. První rozestavěný a potom Dokončený. Nemohli by jsme ho tak umístit kam chceme a byl by to nový druh postavení tohoto gigantu. Div tak může být ještě větší jak v Elvenarech.
3. Hráči potom stejným způsobem do divu mohou vkládat VB a starat se o něj runy a tak, může potom vlastník buď přes kolonku tam dole v divech do něj vstoupit, nebo tím že na něj klasicky klikne i na té skále. Byly by to 2 nové divy, které by šly jako nové nakliknout i ve skále a vkládat do nich VB i Runy. Hráč tento Div uvidí jako všechny ostatní, když je nedodělaný, svítí nad ním kolonka divů a může do něj vkládat své věci.


Proč? :
• Na mapě je už poměrně dost málo místa (Nový osadníci větší, Tier 4-6 suroviny, Nové Divy..)
• Div takto může být větší a nezabírá ani 1 parcelku.
• Opět něco nového do Hry!
• Znovu se vrácení do Skal!

...Nemění se tak vlastně skoro nic, jen že nezabírá místo. Jinak obsluha je pořád stejná. A vyplní se tak to volné místo ve skále co tam něco furt chybí, ať to vypadá pěkně a působí ještě více profesionálně v těch New Dobách! :D



Co vy na to? Je čas na něco nového a návrat?



 

Lovec Krys

Legenda
Dost pochybuji, že by nám vývojáři ulehčili hru tím, že by nám div nezabíral místo ve vesnici, spíše jej udělají ještě větší než ty před tím.
Takže nápad je to zajímavý, ale asi neprojde.
 

DeletedUser3346

Guest
Já myslím že každý může popřemýšlet nad divy tak že si musí uspořádat prioritně jen ty pro něho důležité. Divů jako budov co nabízí v podstatě stejnou prkotinu je dle mého až moc a u některých bych volil logicky sloučení v jednu budovu, zatím je to jak mít každou budovu na jeden typ člena armády nebo na každé kouzlo.
 

nataly111

Velmistr písma
Každý staví div který se hodí do jeho města, takové sloučení o kterém píšeš by bylo dost nesmyslné, Já bych takový přeplácaný div nechtěla.

Jiná věc jsou ty divy na skále. je to jen okrasná záležitost a s novými divy mi to chybí. Ale i tak pochybuju, že by možnost mít ho na skále, místo ve městě někdy prošel. Hra je o prostory a divy jsou prostě jeho součástí ať chceme nebo ne.
 
Nahoru