• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Dional

DeletedUser5081

Guest
Ahoj elfové, lidi a ostatní rasy. Nedávno jsem začala a nevím, do kterého spolku bych se měla přidat. Je jich tu tolik! A každý jiný. Nejde mi o vítězství, ale chtěla bych si v pohodě hrát a povídat. Poradí mi někdo?
 

DeletedUser4743

Guest
Ahoj!
Nabízím ti do budoucna místo v našem společenství Mimozemský cech, aktuálně máme sice plno, ale určitě se brzy místo uvolní. Jsme aktivní jak v obchodu (obchodujeme obvykle na stejné úrovni surovin v poměru 1:1), tak v turnajích (bežně plníme 7-8 truhel, ale teď jsme poprvé dosáhli i na devátou). Od určitého počtu bodů hráče je účast v turnaji sice povinná, ale body jsou nastavené tak, aby se daly zvládnout bez potíží :) Také denní motivace jsou samozřejmostí alespoň od většiny členů :) Jsme velmi ochotní s čímkoliv pomoct a poradit, dveře jsou u nás otevřené všem :) Budeš-li mít zájem, klidně se mi ozvi. Ve hře jsem víc, takže lépe kdyžtak tam :)
Taaera
 

DeletedUser5081

Guest
Myslím, že pro tuto chvíli je problém vyřešen. Děkuji.
 
Nahoru