• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Netvoři

GoldAngelcz

Velmistr písma
a co třeba napsat nějakou úvahu o který můžeme diskutovat nebo jí rozvést a podobně? :) Takhle pořádně ani nevím o čem to vlastně chceš diskutovat :D Jestli o jednotkách ve hře, některých hráčích či o úplně jiných netvorech.... :D
 

Zharthuru

Mistr slova
Kdysi jsem uvažoval , a stále uvažuji o vývoji mobilní hry pro Telefon . Doufám že když zahltím toto Forum tak mi aspoň někdo poděkuje .
Tři lamy pro krále Elfů pod Nebem .
Sedm lam pro Vládce trpaslíků v síních z kamene .
Devět mužům . Každý je ke ztrátě pupíku odsouzen .
 

Zharthuru

Mistr slova
Rád bych aby ve hře byli třeba smečka vlků , rudl divokých prasat , nekromantky by si mohli vytvářet nemrtvé pomocníky jako třeba kostlivce , zombie , upíry . Dále by se mohli v močálech oběvovat různé druhy víl (jezinky , rusalky , bludičky a dryády) a nakonec bych si nechal divé běsy
akolytů vlkodlaky , bazilišky a světlonoše . Taky bych nezapoměl na troly , meluzíny a pohvizdy .
 
Naposledy upraveno:

GoldAngelcz

Velmistr písma
:)))))))))) a ve vzduchu by mohli lítat draci, batmani a supermani. Na stromech růst jitrnice a v potoce téct pivo. A v podzemí by mohli být váleční krtci. Buď si z nás děláš jednoduše srandu nebo tvoje fantazie pracuje na 120% :D Ale nové jednotky by nebyly od věci, v tom máš celkem pravdu. Jak protivníci, tak i lidský nebo elfí. Případně nějaká nová jednotka od trpaslíků. Třeba válečník s kladivem :D Případně něco podobného, co by charakterizovalo vojáka od trpaslíků...
 

Zharthuru

Mistr slova
Draci jsou u obchodníka , potomky Thuringwethil by vytvářeli nekromantky a supermani by tu být nemuseli . Než válečné krtky tak to raději pořádné krysy . Co se týče trpaslíků tak ty do netvorů tahat nechci . Náhodně by se mohli oběvovat na v provinciích . Správný vládce se přeci stará o své poddané . Za poražení oddílu netvorů by byl bod do vědomostí .
 
Naposledy upraveno:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Překlep, měl jsem na mysli krtky a krysy... Ruce byly rychlejší než hlava. :D Nekromanta ve hře máme, to je pravda.
 
Nahoru