• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Nesprávně zvýšená produkce?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7358
  • Vytvořeno

DeletedUser7358

Guest
Dobrý den.

Již od počátků svého snažení v Elvenaru pozoruji v obou světech, že se mi nesprávně počítá zvýhodnéní produkce u mých klíčových manufaktur.
Uvedu příklady pro některé manufaktury (náhodně vybraný lvl)...
Arendyll (aktuální kulturní bonus 100%):
- Mramor: lvl13, na wiki uvedena produkce 151, relikvie 462% (223 ks), aktuální výroba 270
- Křišťál: lvl10, na wiki uvedena produkce 179, relikvie 482% (242 ks), aktuální výroba 332
- Drahokamy, lvl5, na wiki uvedena produkce 176, relikvie 381% (158 ks), aktuální výroba 270

Winyandor (aktuální kulturní bonus 125%)
- Ocel: lvl9, na wiki uvedena produkce 163, relikvie 453% (216 ks), aktuální výroba 288
- Svitky: lvl9, na wiki uvedena produkce 217, relikvie 453% (216 ks), aktuální výroba 382
- Elixíry: lvl8, na wiki uvedena produkce 260, relikvie 520% (286 ks), aktuální výroba 515

Buď je to skutečně chyba, nebo se zvýšení produkce nepočítá tak přímočaře, jak bych chápal na první pohled.
Mohli byste prosím zkontrolovat uvedené hodnoty?
Je to skutečně chyba?

Předem děkuji za odpověď !
 

Onono Elfenaro

Pokročilý žák
Kulturní bonus se vztahuje na dílny a obytné budovy, na výrobu v manufakturách vliv nemá.

Edit: Na wiki je uvedena produkce za den, takže pokud zadáš jinou výrobu (třeba 3 hodiny), bude ta hodnota pochopitelně nižší.

Edit 2: Zkusil jsem vypočítat 3h výrobu drahokamů podle tebou uvedených hodnot. Podle elvenarchitecta je základní produkce 56, 381% z 56 je 213,36, dohromady tedy 269,36, což odpovídá těm 270. Zřejmě tedy zadáváš 3h výrobu a zvýšená produkce je spočítána správně.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7358

Guest
Díky za rychlou a přesnou odpověď!

Nevšíiml jsem si jednotek na Wiki a nějak jsem předpokládal, že uvádí stejně jako manufaktury produkci za 3h.
Po rychlém přepočítání to s hodnotami na 1d přesně vychází!

Věřím, že toto vlákno se může uzavřít ;)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru