• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba nesprávné ukončení kouzel

DeletedUser3948

Guest
Verze hry: 1.55.5-(b032bbac9)(2018-06-05 12:59)
Prohlížeč a jeho verze: Chrome 66.0.3359.139 (64bit)
Verze Flash Playeru: 30.0.0.113 (64bit)
Operační systém: win 10 home edition
Rozlišení obrazovky:1920×1080
Herní svět: winyandor

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 1

Detailní popis chyby: Aplikoval jsem kouzlo zvýšení produkce zboží, poslední výroba končila v rozmezí cca 10-20 minut před koncem kouzla. Při "zběru zboží" jsem si všiml, že tam nemám očekáváných 150% produkce ale jen základní množství.
Takže událost, která byla ukončena (produkce zboží) byla změněna událostí, která by již na ni neměla mít vliv!

Kroky, které vedou k chybě:
1.
2.
3.

Screen (obrázek) chyby:
 

Magni

Guest
Ahoj, v první řadě prosím aktualizuj prohlížeč, jelikož nemáš aktuální verzi. Poté vyzkoušej, jestli ona chyba přetrvává znovu.
 

DeletedUser4918

Guest
Nechtěl bych si hrát na odborníka, ale vzhledem k tomu, že kouzlo násobí i sběr z již dokončené výroby, není důležité právě to, aby bylo aktivní v okamžiku sběru? Jen nápad...
 

Magni

Guest
Díky za připomínku! Co jsem tím chtěl říct... Neaktuální verze prohlížeče může způsobovat známé visuální bugy. Ať už chyby v animacích, problémy s pozadím, překrývání budov tak i například chybné částky mincí/zásob/surovin/vojáků v "bublinách" nad budovami při výběru. Hodnota výběru se ale přičte do skladu správně. Aktualizace prohlížeče a znovu ověření chyby nám dá jistotu, že se skutečně jedná o chybu hry a budeme jí moct urgovat technikům :)
 
Nahoru