• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nesplněný splněný úkol

shangila

Pokročilý žák
Úkol v Pouti kouzelníků zněl "Vyrob 3 válečnické masky, okrasná sloupoví nebo dřevěné truhly". Každé z toho trvá 9 hodin a večer je automaticky zadávám. Ráno jsem vybrala produkci (po 3 mám jen manufaktury na mramor a ocel). Uznán byl pouze výběr z poslední manufaktury na ocel, 2 mám ještě vyrobit. A co zbývající masky a sloupoví? :(:confused:
 

aikomi

Mistr slova
@shangila Podle toho na co máš bonus. Když jsem se ti koukla do města, tak tvoji bonusovou manufakturou je ocel. Tudíž musíš vyrobit 3x válečné masky, aby se ti splnil úkol. Okrasné sloupoví a dřevěné truhly vyrábět nemáš(nemusíš). Ty se ti nezapočítají.
 

shangila

Pokročilý žák
No manufaktury mám 3 a všechny v noci vyráběly, tak proč se započítal jen poslední výběr?
 

DeletedUser7807

Guest
Aikomi, nechci se hádat, ale já mám taky bonusovou ocel, ale vyráběla jsem sloupoví, protože mám 3 manufaktury na mramor a započítalo mi je to.

shangila : Možná byl problém v tom že úkol zaznamená první odkliknutou manufakturu a ne počet zboží, tedy to jsem alespoň měla já, že jsem si neuvědomila že musím napřed odkliknout jako první to co mám 3x

Píšeš že po 3 máš jen mramor a ocel, taže si jako první odklikla dřevo (truhlici) takže se ti započítal jen jeden výrobek
 

aikomi

Mistr slova
To ano, i kdyby odklikla jen dřevo, tak se ji započetlo jen to. Ale když vyrobí 3x ocel, tak by to mělo taky započítat, ale zvlášt a splnit to. Ale že se ji to nezapočítalo, to se divím. Jedine, že by měla omylem místo 9h zapnute u 2 manufaktur 3h.

Já tedy zkusila vyrobit v mé nebonusovce ocel a nevzalo mi to. Spíš mi to vzalo když jsem vyráběla platinu( živouci na 9h)....
 

Melindra

Učedník
Já jsem tyto úkoly měla tak, že záleželo na jakou manufakturu první klikneš. A od ní musíš mít ty tři výrobky. Takže jsi nejspíš klikla na dřevo jak je psáno výše. Výrobky různých manufaktur se nesčítají. Na bonusovou by to nemělo mít vliv protože já mám dřevo a uplatnila jsem je na tento úkol.
 

luterina

Veterán
@shangila je jedno jaké máš bonusové manufaktury, ten úkol prostě bere 3 x 9h výrobu prkna, nebo 3x 9h výrobu mramor, nebo 3 x 9h výrobu ocel, a to i na manufakturách na lvl 1, a klidně můžeš sklízet na přeskáčku z jakékoli manufaktury, důležité je u jednoho typu, třeba na prkna, sebrat tu 9h výrobu 3 x, jestli ti úkol započítal jen jednu 9h výrobu, není možné že jsi se spletla a měla tam jinou třeba na 3h? .. mně event vždycky rozhodí výrobu tak, že už kolikrát ani nevím co jsem zadala :)
 
Naposledy upraveno:

shangila

Pokročilý žák
Tož díky všem za odpovědi, ale teď už je to jedno. Jelikož nežiju minulostí ale přítomností, už to dál řešit nehodlám.;)

Sygauras: Kdyby mi to vzalo jako první dřevo, započítalo by to 2 (vyráběly 2 manufaktury).
 
Nahoru