• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Nesedí mi počty při výcviku

DeletedUser5601

Guest
A: v1.56.3-(72031e9d3) (2018-06-15 7:03)
B: Google Chrome Verze 67.0.3396.87 (Oficiální sestavení) (64bitový)
C: 30.0.0.113 (64 bitů)
D: Windows 10 Home, 64 bitů, verze 1803
E: 1536 x 864
F: arendyll
G: 5
H:
Kasárny mam na úrovni 7 a k tomu 3 zbrojnice na úrovni. V kasárnách se dočítám, že rychlost výcviku je 7, ale ve zbrojnicích mi to ukazuje, že základní rozsah výcviku z kasáren je 6. Ale když se zase podívám do nabídky prastarých divů do jehel bouře, tak tam je zase napsáno, že základní rozsah výcviku je 7. Rozdíl ve výcviku je jeden vojáček, což není nic strašného a jsem schopná to přežít, jen mě to prostě zarazilo.
Nezáleží ani moc na tom, jestli koukám na počítači nebo na telefonu, oboje je stejné (jenom v aplikaci se nemůžu podívat na divy).
Nejsem si úplně jistá, jestli jde o chybu, jen mi to prostě nejde do hlavy, na wiki se mi to nepodařilo dohledat. Kdyžtak se omlouvám za otravování.
I: (screeny se mi nedaří nahrát)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
ahoj, to vypadá, že si pleteš rychlost výcviku a rozsah výcviku :)

vylepšení kasárny nebo nebo postavení / vylepšení jehel bouře výcvik zrychlí. stejně vojáků za méně času. naopak zbrojnice (přistavění / vylepšení) výcvik prodlouží - za více času více vojáků.

základní rozsah výcviku 6 znamená, že se ti do jednoho okénka vleze 6 šermířek. přidáš zbrojnice, ty ho zvednou např. o 100. takže v jednom okénku se zaráz cvičí 106 šermířek. a jak dlouho to trvá, to ovlivní právě rychlost. (což je prostě nějaká pseudo jednotka elvenarského času).

je potřeba tedy zvedat obě čísla.
 
Nahoru