• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nepřipsaná odměna - Vzestup kultu fénixe

shangila

Pokročilý žák
Po otevření truhly s odměnou jsem "získala" žulové golemy. V inventáři ovšem tohle požehnání nemám. :rolleyes:
 

shangila

Pokročilý žák
Dosud jsem jednotky musela vyzvedávat v inventáři. Jelikož mám teď jen 1,5 oddílu golemů, tohle mě nenapadlo.
 

niki.6

Kolemjdoucí
Ahoj, jsem nová a trochu tápu u úkolu Vzestup fénixe ... mám použít dvě kouzla, ale nějak si nevím rady, kde. Dík za odpověď. :)))
 

Reyahana

Učedník
@niki.6 nějaké kouzlo bys mohla mít v inventáři, odtud ho použij. Pokud máš stříbrné s kladívkem, to je na dílny, bronzové s bednou je na manufaktury a fialové je na kulturní budovy. ;)
 

Evelinka

Pozorovatel
Ahoj,chtěla bych poradit,zastavila jsem se ve Fénixovi u: Získej 600 úlomků kouzel.Nevím jak je získat.Děkuji za odpověď
 

Deleted User - 500563

Guest
@Evelinka Buď ve Věži věčnosti můžeš získat v nějaké truhle úlomky kouzel. Nebo musíš rozčarovat jakoukoliv budovu, kterou máš v inventáři. Hlavní lišta- Inventář - Shromaždiště a dáš rozčarovat. Ať už budovu z události, kterou nepotřebuješ, nebo můžeš rozčarovat jednotlivá kouzla a z toho získáš úlomky kouzel.
 
Nahoru