• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba nepřibyl denní úkol

DeletedUser2739

Guest
Po půlnoci mi nenaskočil nový příběhový úkol událostí (znovuzrození Fénixe), místo toho se rovnou začalo odpočítávat 24 hodin do dalšího úkolu. Napadlo mě, že byl úkol hned splněn, ale ani jsem ho neodklikl, ani odměna nepřibyla.
 

DeletedUser2345

Guest
Problém nastal kvůli změně času ze zimního na letní, úkol byl tak k dispozici o hodinu později.
 

DeletedUser2884

Guest
Stejný problém další den, o půlnoci místo zadání nového úkolu naskočilo 23:59 a rovnou odpočítávání ... Jak by řekli páni z Microsoftu - není to chyba, je to vlastnost??
 

DeletedUser1148

Guest
je pravda ,že je to kvůli změně času.Všimla jsem si toho už z neděle na pondělí.Takže mám počkat do jedné?A denní odměna také naskočí až v jednu hodinu? Jen abych tu nečekala zbytečně tak se ptám.Děkuji mockrát za odpověď :)
 

papap

Mistr slova
Luciasek7 ano je to tak,ale to už si asi zjistila.A jen tak mimo,čekat si nemusela,máš na ten úkol celý den.... :)
 

DeletedUser1148

Guest
papap :) já vím ,že nemusela ,ale to víš ,nemůžu se vždycky dočkat a hlavně jsem zvědavá na denní odměnu :D
 
Nahoru