• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Nepřiřazené diamanty

DeletedUser5490

Guest
Dobrý den. Hraji jak na PC, tak i na mobilu. Myslel jsem si, že problém je pouze v mobilní verzi, ale před chvílí se mi to stalo i na PC. Prostě když "Studna přání" mi dá vše možné, tak se mi to přičte. Bohužel když mi dá diamanty, tak NIC. Stalo se to jednou, potom jednou se to přičetlo a nyní dvakrát po sobě NIC. Takže dnes jsem přišel o 30 diamantů.
Je zajímavé, že si na toto stěžuji na foru mého společenství a "Studna přání" mi najednou dvakrát po sobě dala diamanty. Bohužel ani jednou se nepřičetli. Takže je jedno že mám na diamanty štěstí.
Otázka zní : Jak je to možné ? Je to důvod jak nutit hráče k nákupu za peníze ?
 

DeletedUser341

Guest
Já bych zkusil restartovat hru, a když se dia neobjeví, tak napsat na herní podporu - tam se ti na to podívaj :)
 

DeletedUser5490

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
hráči si často pletou ikonku diamantů a křišťálu, nicméně jejich hodnoty se liší. Diamantů lze získat pouze 10 z jedné studny přání. Pokud se Ti tam objevilo jiné číslo, byl to právě zmíněný křišťál.
 

DeletedUser5490

Guest
Děkuji. Dám si příště pozor, je fakt že je to dost podobné. Číslo bylo 30, takže to bylo asi tak jak píšete. Dík


// odstraněna zbytečná citace - Ódin
 

Angedev

Velmistr písma
Pro příšě - hlášení nevyplňuješ přímo. Text musíš okopírovat, vložit do tebou vytvořeného příspěvku a vyplnit jej až tam ;)
 

DeletedUser5799

Guest
Už jsem chtěl psát na podporu, ještě že jsem se podíval do archívu chyb :) Měl jsem úplně stejný "problém", říkal jsem si, kam ty diamanty mizí.. Odteď si to budu kontrolovat, než studnu otevřu, jen mi je divné, že to dává pouze tuto jednu surovinu, jinak jen peníze, zásoby a občas těch 10 diamantů..
 
Nahoru