• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Nepřičítají se zásoby

DeletedUser276

Guest
Verze hry: v0.35.15-(890e7be) (2016-02-17 14:28)
Prohlížeč a jeho verze:
Google Chrome Verze 48.0.2564.116 m
Verze Flash Playeru: 20,0,0,306
Operační systém: Win 8.1
Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
Herní svět: Arendyll
Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 3/5

Současný stav: Nepřičítají se mi zásoby, a to jak po sesbírání produkce, tak při zrušení výstavby budovy, do které jsem je investovala. Při mém věčném nedostatku je to velký problém :) Po aktualizování stránky bohužel zpětně nenaskočily. Něco podobného se mi stává s počtem lidí, ti však po aktualizaci přiběhnou.

Očekávaný stav: Přičtení kladívek :)

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!): Nic speciálního tomu nepředchází, někdy se zásoby přičtou a jindy ne.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkuji za upozornění! Jelikož nám nikdo tento problém ještě nehlásil, budeme velmi rádi, pokud nám napíšeš na herní podporu, jakmile se chyba vyskytne. Stačí napsat, kolik jsi měla zásob a kolik bys správně měla mít na skladech. My to pak zkontrolujeme v našem systému. ;)
 

DeletedUser276

Guest
Tuším, že to bylo v diskuzi k poslední aktualizaci, někdo tam také zmiňoval, že se mu to stalo. Zaměřím se na to, a jak se to zase přihodí, napíšu :)
 

DeletedUser948

Guest
Me se nenacitaji body kultury kdyz postavim budovu treba za zahadny vir vcera
 

DeletedUser948

Guest
Me se zas nenacitaji body kultury za stavbu zahadny vitr to neni poprve.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@paulina666, první tiket jsme od tebe obdrželi teprve před 15 minutami. Kdybys nám napsala dříve, problém mohl být už dávno vyřešen. ;)
 
Nahoru