• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nepřičítání hotových surovin na odznaky DS

Vicky1177

Mistr slova
Verze hry: v1.111.3-(8a3d89d) (2020-08-21 10:50)
Prohlížeč a jeho verze: Firefox 79.0 (64 bitů)
Verze Flash Playeru: HTML 5
Operační systém: Win 8 Pro
Rozlišení obrazovky: 1400 x 1050
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: ?/5

Detailní popis chyby: Zcela náhodně se nepřičítají hotové suroviny do "rozdělaných" odznaků. Sebrala jsem odpoledne jedenkrát pokročilé nástroje (zapomenuto z eventu) do odznaku tesaře. Připočetlo se. Dala jsem vyrábět 9x další, hotové se po kliknutí nepřičetly. Večer opět nepřičteny 2 košíky jídla do odznaku farmářské kvality. EDIT ke košíkům jídla: po refreshi stránky se dílny hlásí jako "hotové/nesebrané", což odpoledne nebylo. Na dthý pokus přičteno...

Kroky, které vedou k chybě: Kliknutí na hotovou výrobu dílny.
 

luterina

Veterán
to se mi děje taky, sklidím výrobu a nepřičte se, potom koukám chyba v toku dat ze špatného internetového připojení a nebo internetový výpadek a po restartu hry se načte město tak, jak bylo před tím výpadkem, tedy ještě s nesebranou výrobou a můžu sklízet znova, a jak jde správně internetové připojení už mi to výrobu do odznaků přičte, bohužel kvalita internetového připojení je něco, co není chybou hry, ale může ovlivnit jen uživatel hry, třeba tím že změní dodavatele služby internetového připojení nebo si zlepší na svém herním zařízení tok dat, výkonnost grafiky a pod., a nebo když se to děje jenom sem tam, tak se s tím nějak smíří a to neřeší..., mám teď takový počítač šunku plnou chyb a jak běžela zároveň Věž, turnaj a DS a ještě bylo těsně po aktualizaci kdy se to ladí, tak vůbec nestíhal a restartovala jsem snad každou půl hodinu...
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Jenže to se mi děje prvně a začalo to s začátkem DS. "Chyba v toku dat" je hláška ze serverů Inno, která shodí hru. S připojením to nemá co dělat. Moje je stabilní a bez výpadků. A bez urážky, výkonnost grafiky s internetovým připojením vůbec nesouvisí ;)...
 

luterina

Veterán
tak mně to tu hlášku "chyba v toku dat" hra standardně nevyhazovala, to jsem viděla přímo v přehledu svého PC jak na tom s připojením je a hodně mi to kolísá a nešlape prostě jak má, nestíhá a pod., zvláště jak jsem dodala výše, když toho ve hře běží víc akcí najednou..., výkonnost grafiky s připojením tu nikdo nespojuje, ale zmiňuje jako nejedny důležité faktory pro plynulý chod hry, to jsem se asi špatně vyjádřila...
 
Naposledy upraveno:

Rauni

Herní podpora
Elvenar tým
@Vicky1177 , děkujeme za nahlášení chyby, ta byla prověřena a vše se zdá být v přičítání odznaků do inventáře v pořádku, ani od jiných hráčů nemáme takovouto chybu nahlášenou. Pokud se však problém bude opakovat, můžete nám napsat na herní podporu, jistě Vám rádi pomůžeme!
 
Nahoru