• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Nepřičítá pokrok v úkolu

Prealiena

Velmistr písma
Dobrý den,

plním úkol "vyřeš 12 střetů nebo nakup 12 vědomostních bodů" v rámci podzimního eventu.
Po vyřešení střetu vyjednáváním se mi nepřičetl bod na liště pokroku v plnění úkolu.

Verze hry: v1.39.3-(d4d30f44c) (2017-09-28 9:35)
Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome Verze 61.0.3163.100 (Oficiální sestavení) (64bitový)
Verze Flash Playeru: 27,0,0,130
Operační systém: Windows 10 Home
Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
Herní svět: Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 1/5

Detailní popis chyby:
plním úkol "vyřeš 12 střetů nebo nakup 12 vědomostních bodů" v rámci podzimního eventu.
Po vyřešení střetu vyjednáváním se mi nepřičetl bod na liště pokroku v plnění úkolu.


Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1. vyberu střet v provincii
2. zvolím vyjednávat
3. přijmu odměny
4. u ikony úkolu mi přibude modrý vykřičník označující pokrok
5. kliknu na návrat domů
6. ukazatel úkolu neukazuje žádný pokrok, počet bodů na liště plnění je stejný jako před střetem
 

Magni

Guest
Zřejmě si plnila střety v turnaji, nikoliv v provincii. Turnaj se do těchto úkolů ale nepočítá (ovšem odměny z dokončených kol ano). Pokud jsi si jistá tím, že to byla provincie, napiš nám na herní podporu a přesvědčíme se, zda je něco v nepořádku :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Jinak v otázkách a odpovědích mi to už vysvětlili. Ty možnosti nejdou kombinovat a když už jsem začala plnit úkol kupováním VB, musela jsem to tak i dokončit.
Trošku to moje logika nepobrala.

Díky za odpověď.

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru