• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Neobjevuji se bojovníci!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3538
  • Vytvořeno

DeletedUser3538

Guest
Při boji v třetím a pak v dalším střetu se mi nezobrazuji moji bojovníci a nebo bojovníci nepřítele!!! Pak se těžko orientuji v pohybu bojovníku.
 

Saux

Znalec fóra
Nevím, jestli mám stejný problém jako Sixe, ale při boji se mi na bojišti neobjevují soupeřovy Čarodějnice - jiné soupeřovy jednotky se mi na bojišti bez problému zobrazují, ale ty Čarodějnice ne, místo nich tam vidím jen ten symbol v červeném x-úhelníku, kolik jich je...
Omlouvám se za laický dotaz, ale vyplnění správného chybového hlášení je poněkud nad moje síly :)
 
Naposledy upraveno:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Je mi líto, ale k lepšímu rozpoznání možné příčiny se bez správně vyplněného hlášení neobjedeme. Dle mého skromného názoru ono chybové hlášení vyplní i naprostý laik, zvláště když u každého bodu je návod, jak na požadovanou položku přijít (rozkliknutím spojleru).
 

Saux

Znalec fóra
Já to teda zkusím:

A. Verze hry:
v1.44.4-(4bcaa9a44) (2017-12-18 10:45)
B. Prohlížeč a jeho verze:
Google Chrome verze 49.0.2623.112 m
Google Chrome se v tomto počítači již nebude aktualizovat, protože systémy Windows XP a Windows Vista již nejsou podporovány.
C. Verze Flash Playeru:
You have version 22,0,0,209 installed
D. Operační systém:
Win Vista Business
E. Rozlišení obrazovky:
1680 x 1050
F. Herní svět:
Winyandor
G. Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5:
5/5
H. Detailní popis chyby:
Při boji nejsou na bitevním poli viditelné Čarodějnice. Ostatní jednotky jsou vidět normálně.
CH. Kroky, které vedou k chybě:
Zahájení boje
I. Screen (obrázek) chyby:
Nejde mi bohužel vložit obrázek. PrintScreen + CtrlV nefunguje :-(
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Saux, je mi líto, ale vidím, že máš nainstalovanou zastaralou verzi prohlížeče i Flash Playeru. Aby hra správně fungovala, je nutné mít nainstalovanou nejnovější verzi prohlížeče a Flash Playeru, protože pro ty je hra optimalizovaná.
 
Nahoru