• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Nenačtené suroviny - tržiště

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5665
  • Vytvořeno

DeletedUser5665

Guest
A. v1.59.3-(ab0724778) (2018-07-26 13:37)
B. Google Chrome Verze 67.0.3396.99
C. 30.0.0.134
D. Windows 8 Pro
E. 1920x1080
F. Arendyll i Winyandor
G. 5/5
H. Pokud mi někdo z hráčů přijme nabídku na trhu, suroviny se nenačtou, musím restartovat hru.
CH. 1. vložím nabídkku na trh
2. některý hráč ji přijme
3. otevřu tržiště a nic :(
4. následně musím restartovat hru a je to ok
I.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Snad je vše vyplněné správně a dá se tomu rozumět. :(
 

Prealiena

Velmistr písma
Zkoušela jsi otevřít okno "Tvé nabídky"?

Jak zmiňoval @mcallen v diskuzi u Verze 1.59
Nejsem si jist, zda je to chyba nebo záměr, ale rozhodně je v tržišti něco jinak. Dříve, když mi někdo něco zobchodoval, tak stačilo jít jen do marketu a hned se to přičetlo. Teď navíc k tomuto kroku musíte vlézt do záložky "Tvé nabídky".
 

DeletedUser5665

Guest
Jo, teď na to v diskuzi koukám. To sice pomohlo, ale proč? Příjde mi to jako nelogický krok, když mi příjde upozornění, že to bylo přijaté. Takže dle mého názoru, je to chyba, nebo při nejmenším komplikace. Vážně to byl záměr aktualizace?
 

DeletedUser4918

Guest
Určitě nebyl, já hraju na Win 10/x64 a přestože nějaký obchod udělám každý den, zatím jsem nic podobného nepozoroval, všechno probíhá jako dřív.
 

DeletedUser5665

Guest
Děje se to v případě, kdy jsem online a nějaký hráč mi příjme mou nabídku. V opačném případě, je to ok.
Na Winyandoru to až tak neva, tam jsem daleko, takže to člověk ani nepostřehne, ale na Arendyllu začínáme a tam je to znát, když nabídnu všechnu ocel - za prkna. Příjde upozornění přijato, mrknu na trh a ocel 0 a prkna 0. Pomáhá buď restart, nebo jak psali výše, prokliknout ještě "mé nabídky", aby se to načetlo.
Dřív stačilo otevřít trh a bylo to.
 

DeletedUser4918

Guest
Rozumím, ale ani tímhle směrem jsem žádnou podobnou komplikaci nezaznamenal, kvůli eventu jsem si se společníky vyměňoval suroviny a problém se neobjevil, všechno probíhalo jako před aktualizací. Tedy- ani jsem nemusel otevírat trh, jen se objevila červená u zvonečku a problikly obdélníčky s čísly pod ikonou bedničky, a pak rovnou vyskočila zelená fajfka za splnění úkolu v eventu... Tak mi to běželo vždy a běží pořád. Možná špatná kompatibilita se staršími wokny, ale to jen hádám.
 

DeletedUser5665

Guest
:( no to snad ne... jdu zkusit vše zaktualizovat, promazat znova cookies a uvidim... já ty nový wokna nesnášim :rolleyes: Nejradši bych se vrátila k XPčkám :D
 

DeletedUser4918

Guest
Tak to nejsi sama, w10 je asi to nejhorší, co v Redmontu vyprodukovali. Samospouštěcí aktualizace, blokování přístupu nebo zákaz spuštění aplikace...
 

DeletedUser4918

Guest
Souhlas... Sedmičky a XP byly a jsou skvělé systémy, ale aby ekonomika mohla růst až do nebe, je třeba prodávat stále víc a dráž a rychleji.o_Oo_O:confused::mad::mad:
 

DeletedUser5665

Guest
Přesně má řeč, money, money, money... i po veškeré aktualizaci, jak Flash, tak Google - beze změny... a na nový wokna nejdu, to je diskriminace :D:D:D:D:D
 

DeletedUser4918

Guest
Snad se to nějak vyřeší, podobných problémů je v diskusi k aktualizaci víc.
 

DeletedUser5665

Guest
Tak to je ale hloupost, aby to Paulovi šlo normálně a nám ne, nebo jo?
 

DeletedUser5469

Guest
jo, a nebo má starou verzi Elvenaru, ačkoliv nevím, jak by toto bylo možné. Anebo nás lakuje. V mém spolku to takhle nyní funguje všem. Pochybuji, že by někteří neměli Win10.
 

DeletedUser4918

Guest
Nelakuju, nemám k tomu důvod. Starou verzi Elvenaru asi nejde mít, vzhledem k tomu, že je jen jedna pro všechny, Chrome a Flash se aktualizují průběžně samy. Přesto mi všechno probíhá tak, jak jsem popsal výš...
Oprava- zkusil jsem teď kontrolně obchod s jedním společníkem a nahrával screen, a k přičtení došlo opravdu až po rozkliknutí. Ještě kontroluji u něj... A jeho odpověď- přičte se samo, ale někdy to trvá déle, udává mi 15-20 min. Takže to může být i nějaké zpoždění na serveru, kontrola platných nabídek ten proces pravděpodobně urychlí. Což i vysvětluje, proč jsem se domníval, že je vše při starém- ono chytit u nás někoho a komunikovat s ním ve vteřinách se většinou nezdaří, odezvy bývají mspíš minutové. Takže opakuji svou omluvu za nepřesnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za hlášení. Nejde o zamýšlené chování tržiště, jedná se skutečně o chybu, naši technici už pracují na jejím odstranění. Prosíme tedy o trpělivost, za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme!
 
Nahoru