• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Nemohu poskytovat sousedskou výpomoc

DeletedUser5930

Guest
Při sousedské výpomoci nemohu navštívit některá města. Stává se mi to denně a města, která nelze navštěvovat nejsou vždy stejná.
 

DeletedUser5230

Guest
To neni moc dobrý popis chyby,chtělo by to aspoň screen nebo něco.Každopádně co jsem koukala na tvoje město tak směrem na jih od tebe jsou neobsazená území,tzn že tam nejsou žádný hráči takže ta města nemůžeš navštěvovat,ale jako kompenzaci za to že jsi na kraji mapy na to volné políčko můžeš jednou za 24 hodin kliknout a dá ti to mince.Nebude to ono?
 

DeletedUser5930

Guest
Města, která navštěvuji jsem již objevila a jsou obsazená hráči. Při pokusu navštívení města se načítání těsně před koncem zastaví,
musím hru vypnout a znovu zapnout.
 

Přílohy

  • Elvenar.jpg
    Elvenar.jpg
    834,9 KB · Zobrazení: 67

DeletedUser6591

Guest
Mám stejnou chybu,už týden u členů skupiny se sekne načítání a musím restartovat hru.
 

DeletedUser5930

Guest
Verze hry: v1.72.5-(5a97a3f) (2019-02-18 10:41)

Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome - 72.0.3626.109 (Oficiální sestavení) (64bitový)

Verze Flash Playeru: 32,0,0,142

Operační systém: Windows 7 Home Premium

Rozlišení obrazovky: 1366 x 768

Herní svět: Winyandor

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 4/5

Detailní popis chyby: Nenačtou se mi objevená města, nemohu poskytovat sousedskou výpomoc.

Kroky, které vedou k chybě:
1. Navštívím mapu světa
2. Kliknu na objevené město (obsazené hráčem)
3. Načítání města se zastaví těsně před koncem

Screen (obrázek) chyby:
Elvenar.jpg
 

DeletedUser5930

Guest
Vše mám od včerejška promazané. Momentálně se z prohlížeče G. Chrome nedostanu ani do hry, ale na Exploreru mi jde vše.
Děkuji ;)
 

DeletedUser5930

Guest
Dnes to vypadá, že je vše v pořádku. Ale pokud by měl někdo podobný problém, tak po přihlášení se mi načítání hry vždy zastavilo na úrovni 23/26 a město se mi neotevřelo. Děkuji :)
 
Nahoru