• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Nemožnost stavění budov po změně cesty

jacinda

Guest
Verze hry:0.31.2735-v0.31.1-(master) (2015-12-17 10:42)
Herní svět:
arendil
Prohlížeč a jeho verze: mozilla 43.0.1, chrome 47.0.2526.106 m
Verze Flash Playeru: nejnovější
Operační systém: w7
Rozlišení obrazovky: 1680/1050
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: jacinda
Herní rasa: elf
Aktivovaná hardwarová akcelerace: ano

Po přendání cesty si pc pamatuje cestu stále na místě, takže nemohu přesunou budovu. chybu vyřeší pouze restart hry. ted jsem přendavala kus města a je to peklo. neděje se to pořád, ale velmi často.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Díky za upozornění! Chybu samozřejmě nahlásím, ale potřeboval bych prosím nějaký screenshot. Bylo by tedy prosím možné jej přiložit?
 

jacinda

Guest
zkusím až se mi to znovu stane. ale defacto na screenu moc vidět nebude. stalo se mi to když jsem dávala cestu pryč a oblast pak svítí červěně přestože je tam volno.
 

Santerr

Veterán
Možná by to chtělo udělat screen před stavbou a po, aby bylo vidět, že tam před tím něco stálo a najednou tam nejde stavět.
 

jacinda

Guest
elve1.jpg
 

CherryFlower

Guest
Včera jsem přestavovala městečko a taky mi to blblo. Dvakrát jsem musela restartovat hru, abych mohla přemístit stavbu na místo, kde nic nebylo, ale hra měla jiný názor.
 

Deleted User - 42211

Guest
Já můžu potvrdit, taky jsem měla připravené místo na vylepšení budovy, ale když jsem to chtěla provést, tak stejně hlásilo, že není prostor
 
Nahoru