• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

ČTI MĚ Nelze splnit úkol - co dělat?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4

Guest
Splnil jsem vše, co po mně úkol žádal, ale přesto se mi nezobrazuje jako splněný a já tak nemohu vyzvednout svou odměnu! Co mám dělat?
Jednoznačně napište na herní podporu, kde úkol zkontrolujeme a označíme ho za splněný ručně. Případně pokud jste neporozuměli zadání a pokoušeli se ho splnit jinak, než jak vyžadováno, rádi vám ho vysvětlíme. Úkol ale hlavně neodmítejte!Jinak vám už nebudeme moci pomoct.

Proč musím psát herní podpoře a nestačí to ohlásit na fóru hry?
K chybám v úkolech zřídkakdy dochází globálně, tzn. že by jeden úkol byl nesplnitelný pro všechny hráče. Proto musíme tuto chybu řešit přímo na vašem účtu a nikdo jiný z komunity fóra vám nemá jak pomoci.

Není potom zbytečné hlásit herní chyby v příslušné sekci fóra?
V žádném případě! Ověření „běžné neúkolové“ chyby (zda je na straně hry, jak k ní dochází atp.) vyžaduje mnohdy více hlav a spoustu informací od vás hráčů. Tehdy je tedy nanejvýše vhodné nám ji oznámit prostřednictvím fóra hry, abychom k ní mohli sbírat informace od dalších hráčů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru