• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Nelze přidat VB do divů

DeletedUser199

Guest
ranko, po aktualizaci mi nejde přidat body do divů, vyhazuje mě to s interní chybou, lze je přidat pouze po jednom bodu ale ne hromadně když jich mám třeba 15 tak je musím odklikat po jednom, včera ráno to je ještě v pohodě fungovalo
 

DeletedUser341

Guest
Teď jsem vyzkoušel hodit 14, a šlo v pohodě. Na druhou stranu vím, že kolega ze spolku měl podobný problém minulý týden. Zkusil bych jiný prohlížeč, jestli je chyba i tam :)

A než přijdou moderátoři, rovnou ti řeknu "Prosím vyplnit standardní šablonu o chybě" :)
 

Magni

Guest
Ahoj, tak ještě já :)

Toto se v některých případech může stát, když hra nesprávně načte jeden vědomostní bod navíc (z nějakého důvodu). Při takové situaci pak nejde vložit vše najednou, protože hra ten 1 "imaginární" bod sice ukazuje, ale při snaze ho vložit vyhodí chybu. Odklikej prosím všechny vědomost body po 1 a to do nuly. Poté by mělo být už vše v pořádku. V každém případě nám tu šablonu opravdu vyplň, technikům to pomůže chybu dříve najít :)
 

bembela

Znalec fóra
prosím pracně jsem se sem dostala přez jiný prohlížeč ----- po aktualizaci dnes nejde ve druhém světě chaat a ani se přez prohlížeč chrome nedostaneme na forum ani wiky .... potvrzeno i dalšími hráči v cechu
 

DeletedUser341

Guest
Chat potvrzuji (nejde na obou světech), forum i wiki běží u mne na chrome v pohodě :)
 

DeletedUser235

Guest
Teď sem se s tím setkal také, ale v ještě horší podobě - body mi nelze přidávat ani po jednom. Div mám tedy zaseklý na 649/650 bodů a jakýkoli pokus o přidání bodu končí chybou.
A to:
Normální přidání 1 bodu
Přidání všech bodů
Zakoupení bodu přímo do divu (mince/suroviny. Diamanty fakt zkoušet nebudu)
Pomoc od ostatních lidí

Tzn jakákoli možnost přidání bodu je nefunkční. Super :)
 
Nahoru