• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nejde se mi připojit na můj účet

Mondos

Kolemjdoucí
Takže zadám moje herní jméno a heslo a nic, napíše mi to, že účet neexistuje, prosím o tip nebo něco, co by mi mohlo pomoct. předem děkuji
 

iDavis

Legenda
Uisti sa, či sa prihlasuješ na správny server (či už z mobilnej aplikácie alebo prehliadaču). Teda či česká lokalizácia a či správny server (Arendyll / Winyandor).
 

12alfa

Pokročilý žák
A nemáš zapnutý/vypnutý Caps Lock/ Num Lock? Jako jo,debilní otázka, ale někdy v zápalu paniky, že něco nefunguje, člověk zavadí...
 

Deleted User - 536543

Guest
Ahoj, je všechno již v pořádku nebo chyba přetrvává? :)
 

Mondos

Kolemjdoucí
Omylem jsem si začal budovat nové město, když jsem nenalezl to původní a dal jsem si tam stejné jméno, takže teď když dám přihlásit se, tak se přihlásím k tomu novému. můžete mi poradit jak se dostanu ke starému? Děkuji
 

12alfa

Pokročilý žák
Je zvláštní, že ti systém umožnil stejné jméno... Tipuji, že staré město neexestuje. Ale jak píše Embla. Třeba na podpoře dokáží staré město najít a poradit.
 

Lovec Krys

Legenda
Podle Elvenstats to vypadá, že tvoje staré město je na cz2(starší a neaktivní) a to nové na cz1(nové). Takže by mělo stačit se přepnout mezi servery. V aplikaci by to mělo být vpravo nahoře, v prohlížeči by mělo stačit odhlásit a při přihlášení vybrat Winyador.
I když je to celkem jedno, obě města jsou v kapitole 1, takže úplně na začátku.
 

Deleted User - 536543

Guest
Je těžké pomoci někomu, od koho nemáme jak tiket, tak ani odezvu. Bohužel budeme potřebovat alespoň jedno z toho, abychom mohli pomoci :)
 

Mondos

Kolemjdoucí
Pokud jste k tomu vrácení účtu nějak blízko, tak budu rád, ale jestli je to moc složité, tak je to v pořádku a stejně za chvíli v novém světě se tam dostanu zpět. Děkuji za vaší snahu.
 

Lovec Krys

Legenda
@Mondos Pokud máš města na obou serverech pod stejným účtem, lze mezi nimi libovolně přepínat (jak v aplikaci, tak i v prohlížeči) a hrát i obě zároveň. Mnoho z nás to tak dělá.

V aplikaci (pokud tě to automaticky přihlásí), Nastavení(ozubené kolečko)>Odhlásit se, a pak si můžeš vybrat svět, na který se přihlásíš (tzn. měl by ses takto moci přepínat mezi oběma světy).
V prohlížeči víceméně totéž.

Opravdu to není tvůj případ?
 
Nahoru