• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Nefunkční bonusy vánočních setů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3208
  • Vytvořeno

DeletedUser3208

Guest
Verze hry: v1.71.2-(fec7f78) (2019-01-24 10:43)
Prohlížeč a jeho verze: Internet Explorer, 11.523.17134.0
Verze Flash Playeru: 32.0.0.114
Operační systém:MS Windows 10
Rozlišení obrazovky:1920x1080
Herní svět:Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5

Detailní popis chyby:
Z vánočních setů Sada sněžné sovy (mám budovy Stáj sněžné sovy, Hodinové sovy) a Sada Zimní tržiště (mám budovy Ledový vánoční strom a 2x Stánek s elvenádou) se při sběru produkce nepřičtou žádné bonusy za příslušnou budovu ze setu, ačkoliv jsou budovy na sebe správně napojeny, a bonusy svítí jako aktivní.

Kroky, které vedou k chybě:
viz shora

Děkuji za vyřízení. Z.
 

DeletedUser3281

Guest
Potvrzuji, ráno se mi také nepřičetl bonus ze stánků na trhu myslím to bylo.
 

Green Jane

Šéfkuchař
nevím jestli to s tím souvisí , ale mně se zastavil kolotoč v polovině výroby trvalo 5 minut , než se mi ho podařilo rozjet .:oops:
 

OrickJ

Znalec fóra
Tak to nefunguje na obou světech. Přicházíme o velké množství many, chtělo by s tím něco konečně dělat.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, děkujeme za nahlášení! Bylo by prosím možné chybu podložit nějakými screenshoty? A to nejlépe i s aktuálním časem, abychom vše mohli porovnat s naší databází.

Jakmile budeme mít dostatek relevantních dat, informace o chybě předáme obratem našim technikům, kteří se ji pokusí opravit.
 

redking123

Pokročilý žák
Redking123 winyandor 23:29
nedava manovy bonus, jen zaklad. Zajimave je ze ten dalsi bodus - VB - to dalo
A nefunguje to jak u vanocniho trhu, tak u snezne sovy
 

DeletedUser6016

Guest
Z budovy setu mi odchází správný počet i s bonusy, ale na liště se mi započítá pouze základ.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Problém jsme před chvilkou s našimi techniky důkladně prověřili a na žádnou chybu jsme nepřišli, vše funguje naprosto v pořádku.

Pokud podle vás problém přetrvává, bylo by prosím možné přiložit nějaké screenshoty a doprovodný komentář, proč si myslíte, že jde o chybu hry?
 

Moni Arda

Znalec fóra
Mám problém v obou světech. Dnes se mi podařilo udělat screenshoty z CZ2.

Počáteční stav many před sklizením vánočního stromu.

Mana 1.jpg


Stav vánočního stromu před sklizením.

Mana 2.jpg


Náhled many odcházející ze stromu. Odchází jen základ, bonusy nikoli.

Mana 3.jpg


Stav many po přičtení. Započítán jen základ, tak jak odešel ze stromu.

Mana 4.jpg



Stejná situace je i na CZ 1. Pokusím se večer před sklízením nafotit. Snad to ale nebude třeba a toto bude stačit.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Tohle není chyba v započtení ale v tom, že oni změnili princip těch loaderů, tam ti to píše rovnou "celkem" včetně bonusů. Je to trochu nelogické ale je to OK. Dřív to i nad městem ukazovalo celkem + oba bonusy, to už opravili ale.
 

Moni Arda

Znalec fóra
Tak to jsem trochu zmatená. Základní mana je 19600 (v tomto případě) a bonusy by měly být 4900 + 9800 (v tomto případě). Odchází však jen 19600. Nevidím nikde, že celkem. A pokud to změnili, tak to je v háji, protože jsem kvůli tomu zbourala několi farem na manu...

P.S. No, ale máš asi pravdu, protože už to tam teď vidím. Dala jsem to mimo ostatní budovy a základ už není 19.600.
 

Najdana

Znalec fóra
Zdravím.
Patřím mezi ty hráče, kterým se bonus z vánočních setovek již nějakou dobu nepřičítal. Sreenshoot jsem na podporu poslala a dostala jsem brzy odpověď.... Tímto moc děkuji za rychlou reakci z podpory. Odpověď nebudu tady zveřejňovat.. . Čtu zde, že se o chybu nejedná. OK. Chtěla bych se v tom případě zeptat, jak mohu vrátit bonusy, které jsem do nedávna dostávala, když podle posouzení je nyní vše kolem vánočních setu v pořádku. Tímto dotazem nechci žádné dobrovolné moderátory fóra prudit, cením se jejich práci, je to jen otázka, kde je tedy zakopaný pes...
 

DeletedUser467

Guest
@Moni Arda Základ u tebe je (a vždy byl) 4900 + první bonus 4900 + druhý bonus 9800. Celkem máš tedy dostat správně 19600 a to taky dostáváš a dostávala jsi i předtím. Změnili pouze to, že dříve to u výroby toho stromu psalo jen ten základ, teď to píše kolik dostaneš celkem many i s bonusy. Když si budovu otevřeš a najedeš na výrobu, tak ti to tam napíše běžnou produkci + bonus ze setu. Jediná chyba co tam je, že to mají v AJ :) Ony všechny budovy, co něco vyrábí, píšou celkovou výrobu i se všemi bonusy, až když na to najedeš, tak vidíš konkrétní bonusy, asi proto, to upravovali.

Bez názvu.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Tohle mi teda vůbec není jasné. Předtím se mi pokaždé přičítalo 11k many (protože 6k6 základ + 4k4 bonus z vedlejší budovy), a už mnoho nemálo dnů se mě přičítá jen každý den 6k6, kontroloval jsem to i v celkovém stavu a je to prostě jen 6600, proč se předtím přičítalo 6600+4400?
 

DeletedUser4336

Guest
Aha, už to chápu, protože u budovy je napsané že má dávat jen 2k2. Tak tam asi předtím byla chyba.
 

DeletedUser4336

Guest
Thespia >> Ale ono tu nešlo o to, co to psalo ve stromu (tam je změna možná), ono šlo vážně o to, co se zobrazovalo, že se přičítá. Mě se vždy vzneslo 11000, a pak najednou po pár dnech se začlo vznášet i přičítat jen těch správných 6600, takže předpokládám, že někde byla chyba, která když se opravila, tak to vyneslo správné hodnoty. Protože já si kolik mi má dávat základ vlastně ani nepamatoval, protože se tam zobrazovalo oněch 6k6 a 4k4 byl bonus, tudíž mě nepřekvapovalo, že se přičítalo 11k, až když se to změnilo na 6k6. Těch 11k jsem si nevymyslel. A jak čtu o něco nahoře, tak je tam i o opravě zobrazení nad městem zmíňka, což je zřejmě ono.
 
Nahoru