• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba nefunguje % zvýšení výroby

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1194
  • Vytvořeno

DeletedUser1194

Guest
Ahoj,
potřebuji poradit. Mám zvýšenou výrobu prken na 241%. Manufaktury mám vylepšené na 10 a stále mi vyrábí pouze 86ks za 3 hodiny. Dělá mi to jen u těch prken. Jinak zbytek funguje.
Pomůžete mi prosím v0.34.8-(master) (2016-02-02 10:11)
ARENDYLL
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ahoj. No, myslím že to by mělo být i správně, ne? Manufaktura na 10 bez bonusu by měla vyrábět 78 prken za den . To znamená že se zvýšenou produkcí za den (přímo produkcí na 1 den) vyrobíš 78 + (78 * 2,41), tedy po zaokrouhlení 266 prken. Produkce na 3 hodiny je výhodnější než ta na 24 hodin, to znamená že když uděláš 8x 3 hodiny tak vyrobíš víc než 1x 24 hodin. Což by tedy na těch 86 kusů za 3 hodiny i mohlo vycházet. Pokud se tady nepletu :) Když mi napíšeš, kolik vyrábíš 24 hodinovou produkcí, povím ti jestli to, co jsem tu sesmolil, je pravda :D Ale myslím, že by to mohlo být v pořádku a těch 86 kusů za 3 hodiny by sedělo. Protože produkce na 3 hodiny je zhruba třetina toho, co je produkce na 1 den. Ve všech manufakturách, nehledě na bonus. Takže jak říkám, podle mého zeleného oka by to mělo být v pořádku a správně :)
 

DeletedUser1194

Guest
No mě právě jeden člen společenství psal že vyrábí na 9 za 3 hodky 185 prken :confused::confused::confused: Tak nechápu. JInak je to tak jak jsi psal vyrábím 266/den
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak buď to ten hráč nějak popletl nebo si nějaký to prkýnko přidal :) Ono né vždy můžeš věřit všemu a všem co ostatní říkají... A to platí samozřejmě obecně. Tvá produkce je správná :) Pokud ne a někdo by tvrdil opak, rád si vyslechnu názor... :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru