• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedostatek železa.

Atta1

Pokročilý žák
Tak se mi zdá, že se zase tvůrcům hry něco povedlo. 60-70 % všech požadavků na tržnici je na železo.
Podle mne tvůrci hry podcenili rozdělení hráčů podle bonusových surovin (na Arendyllu). Podle mne přidělují
jako bonusovou surovinu prvního levlu dřevo nebo mramor a na železo zapomínají. Menší problém je i se svitky, ale s tím se dá žít.
 

Deleted User - 42211

Guest
1) není to železo, ale ocel. Železo se těží u trpaslíků a to se směňovat nedá.
2) rozdělení hráčů je nahodilé, podle toho, kde jsou na ploše umístěni. A nezdá se mi, že by lidi chyběli pouze na místech, kde je ocel bonusová. Stává se, že ti lidi přestanou hrát. Anebo nepotřebují směňovat ocel
3) jsou různé fáze hry, kdy potřebuješ pokaždé jinou surovinu a tím se i mění poptávka...za týden bude třeba nedostatek prken a budeš mluvit stejně, jen o jiném druhu zboží?
4) když ti něco chybí, dej nabídku sám a nečekej, až to udělá někdo jiný, uvidíš, že se jistě hned někdo najde, kdo ti zboží smění. A pokud nereagují sousedi, tak jsou společenství, která si vypomáhají
 

DeletedUser2070

Guest
Produkuji ocel a také ji moc neměním, protože vím, že ji je místama těžké sehnat. A to ještě zrovna v tu chvíli kdy ji člověk nutně potřebuje větší množství. Takže mám svou zásobičku a když ji překročím, dám zbytek na tržnici kde zmizí jako pára nad hrncem. Třeba to ostatní dělají také tak.
Železo se těží u trpaslíků
jen tak pro upřesnění u trpaslíků se těží měď a žula, ne železo :)
 

DeletedUser341

Guest
Nebude to třeba tim, že aktuální turnaj "sežere" mraky oceli? Minulý týden byly potřeby jiné, a příští budou zase jiné :)
 

DeletedUser2070

Guest
Jo tak to bude určitě taky další faktor :D Je prostě potřeba dělat zásoby dopředu :)
 

Atta1

Pokročilý žák
Napsal jsem železo, protože na jednom servru jsem teprve vyzkoumal portál orků a na druhém servu nejsem ani tam. Takže ocel.
Píšu teď o Arendyllu, kde mám bonusová prkna (na Wyandoru je hej, protože tam mám bonusovou právě ocel). Nedostatek po oceli pozoruji
po celé období 3 měsíců, co tady hraji. Samozřejmě mám podaných spoustu nabídek na tržišti a zároveň beru všechnu ocel, která je nabídnuta ( i ve špatném poměru). Ale poslední 2 týdny je to hodně špatné. 2/3 všech požadavků na tržnici je na ocel skoro bez pohybu. Ocel chtějí skoro všichni.
V menší míře je to i u svitků na obou servrech.
 

Iddun

Guest
Pokud se podíváte na rozložení hráčů na mapě, tak zjistíte, že tam chyba není. To, že je nějaké suroviny nedostatek, je způsobeno více faktory, jako turnaje, výkup provincií a bohužel i aktivita hráčů...
 

Eragon92

Znalec fóra
Já mám na ocel bonus, 5 manufaktur na 19 lvl. a sám jsem měl kolikrát málo. Až jsem uvažoval že ještě přistavím. Pak jsem ubral v turnajích a hle ocel začíná naskakovat :) a pomalu začínám měnit protože jsem si vytvořil zásobičku která by mi měla vystačit prozatím. A ve spolku je občas třeba a mě zase chybí mramor takže cca 80 - 90% výměn proběhne ve spolku
 
Nahoru