• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nechtěné vstupy do věže

Jste pro úpravu vstupu do věže?


  • Celkový počet hlasujících
    27

LivingPool

Pokročilý žák
Protože se mi často stává, že nechtěně "vlezu" do věže při kliknutí do horní části města (velmi velmi často a určitě nejen mně), tak bych navrhoval zmenšení obrázkové mapy odkazu, aby se tak předešlo opakovaným nechtěným vstupům do věže.
Navíc je dole ikona pro přímý vstup do věže, takže by ani nemusela být.

Mapu bych vložil například jen do tohoto výřezu obrázku věže.

1604066530990.png


LivingPool
 

LivingPool

Pokročilý žák
Zcela normálně, jak jsem napsal, používám klasickou myš a když posouvám mapu, většinou nad městem a tam je věž...
Obrázek věže by zůstal stejný, jen aktivní políčko pro kliknutí bych zmenšil.
 

Deleted User - 624057

Guest
Myslím, že se mi to stalo jen jednou. Prostě vím, že je tam věž, tak tam zbytečně neklikám. Jinak do věže chodím přes lištu, ovšem ta věž na mapě je pěkná a nechal bych ji aktivní, to jaksi patří k věci.
 

LivingPool

Pokročilý žák
Myslím, že se mi to stalo jen jednou. Prostě vím, že je tam věž, tak tam zbytečně neklikám. Jinak do věže chodím přes lištu, ovšem ta věž na mapě je pěkná a nechal bych ji aktivní, to jaksi patří k věci.
Je tam hezká, ale automaticky posouvám mapu na vrchní hraně nad budovami, abych táhl myší mimo zástavbu.
Máš malé město a nezasahuje do horního okraje, proto to máš bez problémů.
 

Lovec Krys

Legenda
Já mám město velké a necítím potřebu to přetahovat přes okraj (prostě to přetahuju přes prostředek). Pokud hráč nemá zapnuté mazání budov, tak žádný problém.
Jinak věž na mapě k ničemu nepotřebuji, do věže chodím přes ikonku dole na liště.
 

Naviron

Učedník
Město mám celkem rozrostlé a přestože přetahuji stejně jako někteří nad městem, tak vím, kde se věž nachází a již mám pohyb naučen tak abych jí minul :))
 

jana.souck

Pokročilý žák
To se mi stává pořád. Já bych si přála, aby poslední ikonka na liště byl sklad. Věž a akademie před ním.
 

Taranis

Pozorovatel
Mám úplně opačný problém, často kliknu nechtěně věž na liště namísto řemeslné výroby.
 
Nahoru