• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení navarak

DeletedUser60

Guest
Ahoj
Jsem Jirka a bydlím od narození v Ústí nad Labem.Sem ročník 74 a vyučenej jsem jako elektromechanik pro stroje a zařízení čímž se i živím v jedné nejmenované spalovně v Trmicích.
Přezdívku navarak používám ve všech hrách (až na pár vyjímek kde si mě dovolil kdosi předběhnout) a to už nejmíň 20 let.
Hraju nebo sem hrál poměrně dost her a k některým sem se teď dokonce po několikaleté přestávce vrátil a skouším kolik toho vydržím(už zase si nařizuju budíka na noční hodiny a žena z toho má radost).
Jinak jsem ženatý a mám dvě dospělé děti.Jedno už vylítlo z hnízda a chystá se ze mně v říjnu udělat dědka.
Mám rád vandrování a tak si aspoň jeden tejden v roce(ten právě uplynul)vyhrazuji právě na velký vandr neboť na ty malý víkendoví mi bohužel nějak nezbejvá čas.
Sem zvědavej jak hra poběží dál a doufám že mi čas dovolí a chvilku u ní zůstanu
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jirko, vítej! Těch 20 roků, co používáš přezdívku navarak, mnozí hráči ještě nejsou na světě, jsem tedy rád, že Elvenar má fanoušky nejen mezi mladými (i když se jako ročník 74 hravě můžeš mezi ně počítat). :cool:

Jinak vidím, že se ti asi nezdařilo nahrávání avataru, kdyby tedy s tím byl nějaký problém, neboj se komukoliv z Elvenar týmu ozvat, rádi pomůžeme!
 

DeletedUser32

Guest
Tak to já používám svojí přezdívku už přes 33 let, jen jsem k ní při prvním přihlášení do on-line hry byl nucen přidat 123 jelikož s pavouken už mě někdo předběhl.
 

Iefyr

Guest
Takže ti i v reálu říkali pavouk? Jak k tomu došlo a nezdálo se ti to (nebo okolí) divné?

E: I když bych se možná měl ptát v tvém představení.(( Snad navarak a Váli prominou.)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru