• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Nastavení minimálních bodů potřebných pro zisk odměn z truhel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3281
  • Vytvořeno

iDavis

Legenda
@Turunen k tým diamantom, ja som nemyslel nijaké závratné sumy, kľudne by stačilo aj 50 alebo 100 diamantov, ktoré majú hráči k dispozícii už hneď po registrácii do hry. ;)
 

DeletedUser4918

Guest
@iDavis Noo, s těmi diamanty bych byl opatrný, nebylo by dobré, aby se ze zakládání společenstva stala premiová funkce... Klidně 50VB, skládaných postupně, klidně 10k zboží z premiové manufaktury, ale ty diamanty bych přece jen radši nechal v políčku "můžeš, ale nemusíš"...
 

iDavis

Legenda
@PaulQ išlo len o príklad, ktorým som chcel vyjadriť nápad, ktorý by hráčov čo i len málo nútil zaváhať, či spoločenstvo založiť, alebo sa pripojiť. ;) Pretože aktuálna situácia "založím, však to nič nestojí" nie je podľa mňa úplne dobrá. Ale o aké suroviny by išlo, je viacmenej jedno.
 

DeletedUser4918

Guest
@iDavis Rozumím a souhlasím, bohužel životní zkušenosti mi říkají, že občas se ujme to, co ani nebylo určeno k vysazení... Doufám, že mi rozumíš...;):)
 

ElfNostradamus

Veterán
Limit určitě pěkný nápad ++++ k tomu za mne i k zamyšlení návrh /nevím zda-li již není duplicitní/ pro ty aktivnější spolky vše rozšířit a dát další např. bonus truhlu i za 9k případně 10k. Někdy mám pocit, že v některých z turnajů i na ně ,,dosáhneme,,.děkuji
 

DeletedUser341

Guest
... Někdy mám pocit, že v některých z turnajů i na ně ,,dosáhneme,,.děkuji

Ten pocit se dá snadno ověřit na Elvenstats ;-) Co jsem v rychlosti koukl, za posledních 6 týdnů jste 49000 bodů (tedy +9k) nepřekročili jen jednou, a to vám to uniklo o 115 bodů :) Rekord u vás vidím z týdne končícího 17.4. (shodou okolností nejstarší dostupný v databázi elvenstats) a to jste dosáhli 58872 bodů, což by na "2 truhly navíc za 9k a 10k" pořád nestačilo, ale jen o kousek :))
 

ElfNostradamus

Veterán
Děkuji příteli za shrnutí, jen doplním, že když je cíl v dohledu, tak se lépe leze, než když je někde za rohem :) ... a 9k bychom tedy otvírali pravidelně a 10k občasně i s nějakým vypětím :) ...zato kompenzačně počítám komplet zdevastováno vojsko a suroviny :))
 

DeletedUser341

Guest
To mám už teď při dosahování na standardních 40k :D Ale my jsme přeci jen o trochu slabší spolek...
 

DeletedUser5174

Guest
Nebudu se nijak rozepisovat a zkratim to.
Za me rozhodne SOUHLASIM :)

Nema to zadny negativni dopad...vedeni spolecenstvi se proste domluvi na minimalnim limitu a takto by se toho dodrzovani dosahlo krasne.
Pokud potrebujes z turnaje jen par veci...fajn neni problem, vytahej si je, ale pokud chces truhly, tak se snaz...za me je to velmi ferove :)
Navic jak uz tu nekdo psal = predeslo by se vycuranym hracum kteri si dokonci 1 provincii a dostanou vsechny odmeny (na kterych zbytek spolecenstvi pracoval) zdarma...coz me osobne se tohle chovani vazne nelibi (chtel sem pouzit jine slovo, ale nerad bych dostal ban :D )
 

DeletedUser3346

Guest
Tak podpořte návrh na rozdělení společenství na dvě kategorie dle aktivity a v případě akčnějšího si dělejte a vylepšujte co chcete a hoňte se za vlastním ocasem. Navrhuji název Turnajové společenství ;)

Ale když už tak pořádně proti vyčuraným hráčům ... návrh na splnění aspoň 51% úkolů v eventu pro zisk hlavních odměn, body získané sbíráním po okolí města zrušit.

Taky když už turnaje je zájem takto upravovat tak dobrodružství také. Nastavit si jako společenství minimální počet bodů a minimální počet flakonů na jednotlivce. No přece Petr když jich udělá 50 a Láďa jen 10 tak toho je třeba vyhodit za vyčůranost nebo mu říct ať se do dobrodružství vůbec nezapojuje protože kazí náš průměr.

jo no tá vyčůranost je tvárná :D třeba jak velkou podporu měl nápad na inventář společenství ve kterém by se sbíralo flakony s dobrodružství do dalšího dobrodružství. No v případě sbírání touto formou nadbytečné doby z turnajů do turnajů budoucích, to by bylo vyčůraných společenství kteří se vezou. I kdyby to platilo pro jednotlivce, Pepa musí bojovat a vyjednávat a dá 150 bodů a Ctibor s předchozích turnajů dá hned 500. A Pepa se vyčůraně veze. :D
 

Angedev

Velmistr písma
@Turunen : Nastavení minimálního limitu by bylo dobrovolné, nevidím tedy jediný důvod, proč by měly být ještě 2 kategorie.

A proč sem motáš eventy už vůbec netuším. Ty přeci jede každý sám za sebe a se společenstvím nemají nic společného :D
 

DeletedUser3346

Guest
@Angedev Já nevím a nerozumím tomu celkovému zájmu pořád víc a víc lidi ve společenství do něčeho honit a dá se říct že i tak trochu prudit. A rozdělení jako takové už je, je rozdíl mezi společenstvím které pořád musí v turnajích dávat 10 truhel, obchodování max 1:1, a dokonce vyžaduje i výpomoc s dosazováním VB do divů což je také mimo společenství. A pak nastane komická situace že někteří toho už mají dost a opustí takové společenství. Na to následuje ještě víc vtipnější situace kdy dotyčný z tohoto společenství zde napíše že je velmi těžké sehnat nové členy do společenství ... no dobře jim tak. :D

Možná by bylo super když by elvenar se stal hrou na různých akcích v reálu pro mezinárodní soutěže kde by turnaje a dobrodružství pro profi hráče. A nejen turnaje společenství ale když se zavedlo turnaje pro jednotlivce.
 

DeletedUser5174

Guest
@Turunen Nic proti tobe...obcas mas zajimave prispevky :)
Ale proc porad placas veci ktere se tohoto tematu vubec netykaji? :D ..a neni to jen tady, ale ve vetsine tvych prispevku.
Tohle tema se tyka POUZE TURNAJU a nastaveni lepsi spravy pro ne, tak sem prosim neplet dobrodruzstvi a uz vubec ne eventy :D (a zadne diamanty prosim :D )
Ono pro nas kdo turnaje opravdu hrajeme a vedeni spolecenstvi, by to byl opravdu velky bonus.
Rad pomuzu ostatnim, ale kdyz se nekdo vazne snazi a nahraje treba 3k+ do turnaje a pak se +- 10 lidi rozhodne, ze si nahraje jen 60 (na chat se ani neozvou) a ma odmeny zadarmo...no neni to moc prijemne kdyz to delaji porad :/

Takze zavedenim teto moznosti by se vpodstate vse vyresilo.
Chces se ucastnit turnaje, ale vis ze potrebujes jen neco? fajn neni problem..nahraj/sbirej si kolik potrebujes.
Chces ziskat i odmeny z truhel? fajn neni problem, minimalni limit mame ten a ten, snaz se prosim, pomoz tim i ostatnim a po jeho dosazeni je mit budes :)
Nesouhlasis s tim? od toho ma kazde spolecenstvi zavedena pravidla hned v uvodu pred prijetim (diskutovat se vetsinou da).
Nelibi se ti to? dobre neda se nic delat a je jen na tobe (a nebo na vedeni daneho spolecenstvi) jestli tu zustanes a prizpusobis se, nebo budes hledat jine zazemi.

Pokud jak pises z posedniho prispevku "nevis a nechapes"..tak proc do tohoto tematu vlastne pises? :)
 

DeletedUser3346

Guest
@XNightShadow No čistě můj názor je že některé společenství pořád zvyšuje nároky. A když bych měl správně pojmenovat tohle téma kterého ho jasně definuje tak jedním slovem ... závist ;)
Odměnu dostáváte každý kdo se zapojí ať už s jakoukoliv snahou, ovšem jste společenství. My turnaje také hrajeme a já sám jako velitel fakt nesleduji a proto nevím kdo a jak se v turnaji snaží. A vlastně nechápu proč když se dostane truhla. Teda já zapomínám na tu závist :D. Já do toho dal tolik surovin a někdo jen 10% z toho co já.
Ale bez těch trpaslíků bych musel bojovat víc nebo investovat do toho víc i ostatní takže zase pádný důvod pro zvýšení limitu.

Ono tohle by se vůbec nemuselo řešit když by nebylo vyobrazeno kolik kdo nahrál bodů. A nechápu proč to tak je jak STB sledovat kolik kdo nahrál. Postupné odměny mají hráči sami za sebe. Navrhuji spíše udělat vyobrazení jen o přehledu nahraných bodů z celkově potřebných pro zisk truhly jak je to vyobrazeno po kliknutí na mapu světa. A v podstatě by to bylo lepší a současně by to správně definovalo i společenství které někteří nechápou. Zatím je turnaj ve společenství spíše individuální soutěží a z toho se tvoří právě takové rozpory že někdo nahrál málo. Ale společenství je jeden celek takže vyobrazení jak já navrhuji je to nejsprávnější dle toho co smysl společenství toho slova jasně definuje.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5174

Guest
@Turunen Jasne chapu :)
Pokud tohle u Vas neresis a nemate limity, tak je to o necem jinem...v tom pripade se jeste jednou zeptam, proc do tohoto tematu vlastne pises, kdyz sam rikas ze se to tebe a tveho spolecenstvi netyka? (jen me to zajima :) )

Jsou spolecenstvi ktere to absolutne nesleduji a je jim to jedno..jako treba u Vas. (neni to narazka...takovych spolecenstvi je hodne)
A jsou spolecenstvi ktere se snazi a zavedeni tohoto by jim velmi pomohlo.
Vpodstate se vubec nic nezmeni...ta moznost by byla jen a pouze na vedeni daneho spolecenstvi, jestli by to chteli/nechleli pouzit a timpadem i dostrkat vycurane hrace, aby se opravdu zapojili (pokud chteji odmeny) a ne jen leechovat odmeny tim ze "se tam jen tak ukazu, aby se nereklo" :D

@Turunen Za ten posledni prispevek te tu nejspis mnozi ukamenujou, protoze je to fakt....spatnej napad :D :D :D

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3346

Guest
@XNightShadow Tak špatný nápad pro ty kteří pořád nechápou smysl slova společenství a je jim to jedno. A pořád dokola z toho dělají prudící systém sledování kdo co udělal v turnaji pro společenství. Je ale fakt pravdou že právě takový přístup z toho dělá individuální turnaj. Je to prostě jak vynechat hráče fotbalu s fotky s pohárem protože v závěru ligy si jen dobře zaběhal. A někdo již mi to vyvracel ale dovolím si říct že společenství je něco jako tým. Dle mého je současné nastavení fér že nárok na odměny mají ti kteří se zapojují. Tohle zase trošku narušuje tvrzení ohledně týmu ale berme nezúčastněné jako fanoušky na zápase.

Ono když se nad tím více zamyslíš tak i eventy jsou v zájmu společenství. Víc budov ať už se týkají VB,kultury,armády,produkce surovin ... jsou výhodné pro společenství z hlediska pomoci. Když do toho nebudu tahat VB, tak to navazuje na lepší šanci zrovna i v turnajích a obchodu. Takže i to se dá potencionálně v zájmu společenství vyžadovat.

Takže úplně stačí vyobrazení jen stavu bodů potřebných pro truhlu. Pokračování v rozvoji nápadů na vylepšování sledování a porovnávání hráčů vede jen k rozporům ve společenství. Jako už se to opravdu rozšiřuje i jako povinnost pomoci s divy ve společenství.

A pokud mi zde někdo chce napsat definici společenství o společné snaze tak proč je turnaj posuzován tak individuálně a tohle téma je jasný důkaz a postoj k tomu že je to pravda. Už jen to že si na někoho jde ukázat je čistě individuální věcí. Takže když společně tak společně selhalo celé společenství v turnaji společenství.

Ale zatím ty argumenty zde jsou spíše důkazem závisti, protože je zatím vidět kolik a kdo nahrál.

Jde tvrdit že daný problém je problém jen většinové části společenství a spíše problém osobního rázu závisti, která pramení v systému zobrazení hráčů a informací kolik kdo nahrál. Podobná psychologie jako je pohled zaměstnanců ve výrobě když několik málo firem udělá motivující/demotivující informační vyhodnocování jak kdo dělá rychle a efektivně. Pak ale dotyčný vítěz pocití závist ostatních.

Tady ovšem systém informovanosti vzbuzuje závist i u těch kterým to může být jedno. Právě to že je vidět individuální tabulka a už se nechce vidět a vnímat smysl slova společenství.
 

aikomi

Mistr slova
ja nechapu, co ti na tom porad vadi, ze je videt kdo kolik dal snahu do turnaje? Limity nejsou spatne, pokud hrac vstoupi do spolku, tak vi,ze apson ten limit by mel splnit, pokud zrovna, neni nekde na dovolene apod.....Pokud takovy hrac nechce delat limity, tak se logicky nemusi hlasit do spolku, kteri tohle vyzaduji a mohou si najit spolek pro ne jak delany.... Od toho je prece spolek, aby si pomahali v turnaji a v jinych vecech, a cim vic pomuzou,tim dostanes vice odmen.nechapu proc by mel nekdo jen dat 30 bodu a pak se na to vykaslal, rekl si, dal jsem 30 bodu, pomohl jsem spolku.( ano v jiste mire je to pomoc, ale jaka?) kdyby to delalo vsech 25 clenu, tak by pak tomu ty odmeny z turnaje vypadaly....Pokud chce spolek ziskavat vsechny odmeny, a vez,ze je to dobro pro vsechny hrace, tak by mohl kazdy clen prispet vic jak 30 bodmi a neco pro to udelat a ne jen se vozit s ostatnimi....
 
Nahoru