• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Na čem závisí obtížnost provincií vyjma vzdálenosti?

hrac552

Znalec fóra
Dvě města v jsou poslední kapitole. Jedno má 645 dokončených provincií a další provincie jsou žluté obtížnosti a druhé město má 619 dokončených provincií ale další provincie jsou už v červené obtížnosti. Do tedˇ jsem si myslel, že obtížnost se řídí jen vzdáleností.
 

Lovec Krys

Legenda
Hlavní vliv v tomto případě můžou mít nevyzkoumané technologie větších armád.
Tato technologie zvyšuje počet vojáků v jednotce hráče bojující v provincii, ale nemá vliv na velikost jednotky bránící provincii.
Barva provincie se určuje jako poměr velikosti bránící a útočící jednotky.
V minulosti se vynechávaly nepovinné technologie větších armád kvůli starému výpočtu velikosti oddílu v turnaji.
 

hrac552

Znalec fóra
Díky za tip, skutečně v jednom městě jsou nevyzkoumané tři vylepšení oddílu ( ponechávám na eventy) a ve druhém je jich nevyzkoumaných (zapomenutých :-D) čtrnáct. Ještě jednou- díky.
 

Druiida

Kolemjdoucí
Ahoj, nechci vytvářet nové vlákno a tak se zeptám zde. Jsem ve druhé kapitole a boje v provinciích mám na červené obtížnosti. Jde snížit obtížnost provincií vylepšením kasáren a zbrojnice na maximum co mě daná kapitola ve které jsem pustí? Děkuji za odpověď.
 

Lovec Krys

Legenda
Ne, obtížnost závisí jen na poměru velikosti jednotky hráče a provincie. Snížit obtížnost již vyzkoumaných provincií lze pouze vyzkoumáním další technologie zvětšení oddílu (neprozkoumaných pak ještě technologií lepších průzkumníků na začátku kapitol).

Červená obtížnost neznamená nic jiného než, že bojuješ proti velké přesile.
 

voyager-1

Velmistr písma
Nezůstávají vyzkoumané červené provincie červenými i do budoucna, i při navýšení velikosti oddílu ? A zlehčují se jen nevyzkoumané ?
 

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Pokud já vím, náklady a velikost jednotek ve vyzkoumané provincii zůstává do budoucna konstantní podle okamžiku, kdy byla vyzkoumaná. Takže tím, že zvýším velikost svého oddílu danou provincii zlehčím.

Průzkumníci pak mají vliv jen na dosud neprozkoumané provincie.
 
Nahoru