• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Načítání hry (Arendyll)

DeletedUser876

Guest
Hra nejde načíst a to už od rána (2.3.2016), nejprve hra nesla spustit kvuli aktualizaci , pote se už jen zasekava na 48% nebo v priblizne delce nacitani se vypise: Chyba serveru.
Zkouseno na 2x Pc (Firefox i Chrome).
 

DeletedUser926

Guest
Ahoj mám ten samý problém??,ráno mi to teda šlo,ale ted už to nejde.Díky
 

dami996

Guest
SOUHLASIM, take se hra zasekava na 48% tudiz stejny problem. Vubec se nedostanu do sveho mesta :(
 

DeletedUser1267

Guest
tak tak nemůžu se dostat do města chyba serveru na 48%
 

DeletedUser257

Guest
áno, řeší to, nastalo to při aktualizaci, tak to opravují
 

DeletedUser76

Guest
cituji :

Milí hráči, moc se omlouváme se problémy, které nastaly po poslední aktualizaci! Bohužel její nahrávání a údržba neočekávaně zabere více času, než jak tomu bývá normálně. Prosíme vás tedy o trpělivost, náš tým techniků usilovně pracuje na tom, aby co nejdříve vše bylo v pořádku!
 

DeletedUser1268

Guest
hra sa mi už zapla, ale pri trenovani jednotiek sa mi zobrazuje anglictina a nie cestina. :/
 

DeletedUser494

Guest
Taky už to funguje, ale místy vidím angličtinu, např. v popisu kouzel...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Moc za způsobené problémy omlouváme, dnešní aktualizace byla výjimka, příští by měla proběhnout již bez problémů, jak jsme zvyklí. :)

Naši technici dnes plánují (pro lepší optimalizaci) provést ještě jednu menší údržbu, každopádně ta by měla trvat pouze pár minutek. Tak se prosím nelekejte, když vám hra na chvíli vypadne.

Co se týká chybného překladu, tak musím potvrdit, že se nám na některých místech vloudila do hry angličtina. Děkujeme za upozornění! Pokusíme se ji co nejrychleji opravit.
 

papap

Mistr slova
Zdravím,asi před půl hodinou se mi stalo že mi začali sami od sebe mizet budovy a i při pomoci sousedů zmizeli celé království.Tak jsem hru vypnul a po chvíli nahodím stránky hry a při načítání hry se to v 56 % sekne a v té kolonce je napsáno: Asset p humans workshop a pak dlouhá kombinace čísel a písmen a na konci .png no...
 
Nahoru