• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nótt

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým

Osobnost1.png


Nott1.png


Další, kdo usedl do pomyslného křesla Osobnosti Elvenaru, je naše moderátorka Nótt. Její kreslené obrázky nejen do Ozvěn jsou velmi krásné a za to jí osobně velmi děkuji. Její poslední bohyně Gefjun opravdu stojí za to zhlédnutí!
1. Ahoj, jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik je ti let?
Jmenuji se Karolína, pocházím z Prahy 9 - Běchovic. Víte - jak se tam běhají v září vždy ty závody. No a je mi 23 let.

2. Jak jsi objevila tuto hru a co tě k ní přitáhlo?
Na hru jsem poprvé, myslím, narazila přes reklamu na Facebooku, když jsem v bývalé práci jako prodavačka seděla za stolem a neměla co dělat, a tak jsem hru zkusila… Když jsem to ukázala doma příteli, taky to zkusil a nějak nás to začalo bavit. Nejvíc se mi líbí grafika hry – jak hra samotná vypadá – popravdě, to je něco, co mě k ní přitáhlo. No a když jsem zjistila, že jde hrát za elfy a že jsou strašně roztomilí, bylo rozhodnuto.

3. Máš ráda hry? Pokud ano, budovatelské nebo bojové?
Hry mám ráda… Pokud jde o hry typu Elvenar apod., je to jediná hra tohoto typu, kterou hraji. Jinak velice ráda hraji spíš offline RPG hry – moje nejoblíbenější hra je Zaklínač, nebo hodně propadám i sérii Assassin's Creed a snad všemu, co jen trochu běželo kolem Pána Prstenů. Kromě počítačových her se snoubencem po večerech často hrajeme i stolní hry s partou kamarádů a i sami.

4. Co nejvíc se ti na hře líbí, a naopak je něco, co by si hře vytkla?
Na hře se mi velice líbí grafické zpracování – za mě vedou manufaktury na mramor, i když já sama je nemám. Líbí se mi, jak se vývojáři snaží do hry přidávat nové prvky, protože bez nich bych při čekání na novou rasu asi už nehrála. Co bych vytkla… Hmm… No, asi to, jak jsou těžké souboje… Neumím to vybojovat… Ale naštěstí se to dá vykoupit, nebo mám Dagra (snoubence), který mi s tím občas pomůže. Jinak nic vytýkat nemusím.

5. Jaká spřátelená rasa se ti nejvíce líbí?
Pravděpodobně lesní elfové. Nadchly mě jejich domečky, hlavní sídlo i manufakturky… Prostě nádhera… Dost mě mrzelo, že jsem musela jít dál ve výzkumu.

6. Co si myslíš o eventech a úkolové linií, které hru provázejí?
Většinou se do nich zapojuji, přijde mi to jako příjemné zpestření hry, kdy musíš pohrát s místem a promyslet, co kdy zadat vyrábět. Vždycky to se snoubencem nějak vypočítáme, kolik toho musíme postavit atd.… A pár nových budov se vždycky hodí, no ne? Nejvíc se mi asi líbí dobrodružství společenství – líbí se mi, jak všichni spolupracují, aby získali odměnu, a taky to, že jeden bez druhého to nedají, že je to fakt kolektivní. Ale třeba současný Woodelvenstock také není špatný obměnou truhliček a odměn. Takže… jsem zvědavá, co nás čeká dál.

7. Proč sis vybrala bohyni Nótt jako svou jmenovkyni?
Proč Nótt… Hmm… Když jsem začala hledat, kterou bohyni bych pojala za svou, tak mi Nótt padla hned jako první do oka… Tak za prvé – bohyně noci je cool a líbilo se mi, že jezdí na černém koni – mám je moc ráda. No a jedna věc, která pomohla při rozhodování, byla, že je matkou boha Dagra a Dagr je přezdívka mého snoubence tady v Elvenar týmu.

8. Co všechno je náplní tvé práce moderátorky a baví tě to?
No, hlavní náplní je asi starat se o příspěvky na fóru, aby byly tam, kde mají být apod. Jinak, co mě asi nejvíc baví, je vymýšlet soutěže pro hráče a kreslit obrázky pro fórum a do Ozvěn. Ráda si kreslím a takhle spojím příjemné s užitečným.

9. Za tu dobu, co jsi moderátorkou fóra, změnil se tvůj život nějak a jak se tedy vůbec do týmu dostala?
Za tu dobu, co jsem v týmu… No, já bych si asi nikdy nepředstavovala, že bych mohla takhle něco dělat a být součástí skvělé skupiny jako Elvenar tým. Jsem moc ráda, že v něm jsem, že jsem dostala tu možnost. A jak jsem se do týmu dostala? No, můj snoubenec je členem podpory a když se hledal nový člen do týmu moderátorů, řekla jsem si, že to zkusím… A… Tak nějak to dopadlo.

10. Co ráda děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Ve volném čase si ráda přečtu nějakou knížku – propadám fantasy, někdy i sci-fi, historickým románům i romantikám pro puberťáky. Dokážu být celý den v posteli s knihou, ale těch dnů od té doby, co mám vlastní domácnost a nebydlím u rodičů, je žalostně málo. Hrozně ráda kreslím a skládám puzzle – 1000 dílků a víc. Děláme se snoubencem (furt si na to oslovení nemůžu zvyknout) cosplay právě ze světa Pána Prstenů a jezdíme na různé akce, takže hodně našeho volného času zabere i výroba kostýmů. A dost času trávím i u počítačových her – jak jsem psala, moje srdcovka je Pán Prstenů a Zaklínač. A po večerech si ráda sednu se sklenicí vína u nějakého seriálu nebo filmu. Mnohdy to sledování něčeho spojuji s další činností zmíněnou výše.

11. Měla bys nějaký vzkaz pro malé začínající hráče? A pro hráče, kteří se na fórum přihlašují poprvé?
Na fóru… no, asi aby se koukli, kde co najdou, všechno pořádně prošmejdí a né jako já, která se na fóru ztrácela i po půl roce. Ať se nebojí se nás na cokoli zeptat, případně nám napsat, co se jim ve hře líbí, nelíbí nebo co by změnili. A nezapomeňte na soutěže!
A ve hře… Ať nevěší hlavu… Mně také trvalo, než jsem přišla na způsob, jak nejlépe prosperovat a jak co postavit (popravdě, přestavby města v nové kapitole jsou pro mě horor pokaždé). Nebojte se na fóru zeptat. Je tam spousta super lidí, co poradí.

12. Celý rozhovor používáš to krásné slovíčko snoubenec. Tak si neodpustím tuto otázku: Už je stanovený datum svatby?
No, popravdě, ještě ne. Máme takový předběžný plán do toho prásknout na jaře. Označení "snoubenec" používám často, já vím, chci si ho užít, než nebude cesty zpět (v dobrém). Přece jenom to potom bude manžel už napořád. Snad.

13. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěla bys něco říct na závěr?

Já ti moc děkuji, že jsem ten rozhovor s tebou mohla udělat. Moc si toho vážím. Je docela i pro mě zajímavé se zamyslet sama nad sebou. Pro čtenáře doufám, že se to bude dát aspoň trochu číst a že to není moc sentimentální. Snažila jsem se odpovídat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Díky moc a užívejte si hru!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru