• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Název 1. úkolu půlčíků

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5695
  • Vytvořeno

DeletedUser5695

Guest
Karta se jmenuje: Dárek na rozloučenou (tento název byl i u posledního čarodějného úkolu) a zadání zní:
Proveď výzkum jarního hájku.

Neměl by název být Dárek na uvítanou,:nebo podobně?
 

Prealiena

Velmistr písma
Na začátku každé rasy musíš nejdříve vykopnout tu předchozí. Co si pamatuji, vždycky tam ještě okouní a i po vyzkoumání portálu nové rasy jim dlouho trvá, než se vypakují.
 

DeletedUser5695

Guest
Prali jasně, ale přijde mi nelogické, že půlčíci na místo uvítání se se mnou loučí :), tak jsem si říkala, zdali to není jen důsledek kopírování....,
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Mrkni ještě prosím do toho popisu pod názvem, takto to je vytržené z kontextu, viz screen ve spoileru. Ten dárek dostaneš na rozloučenou Ty od čarodějů, protože Ti pomůžou přivést další rasu. Logika v tom je zcela jasná. :)
Darek_na_rozloucenou.png
 

DeletedUser5695

Guest
@Ódin protože ke mě takto mluví půlčík (viz avatar), tak mě to přijde, že se se mnou loučí ještě před vstupem, ale respektuji to.
Pozdě, ale přece mě napadlo podívat se na znění v elvengems, a i tam je to farewell present, tak omluva za zbytečné rozvíření vod
 
Nahoru