• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Návrhy na soutěže

iDavis

Legenda
Citujem Iddun z diskusie k súťaži "O nejlepšího hledače":
lakrens, zřejmě jsi ještě nezavítala pořádně do sekce Archiv soutěží, kde bys viděla velké množství všech možných typů soutěží. Ono není zrovna snadné pro vás neustále vymýšlet nové a nové věci. Jsou soutěže, které jsou čistě o tipování, jsou soutěže o tvoření, jsou tu i ty, kde je třeba prokázat vědomosti anebo ty, kde stačí hledat. A naprosto vždy se tu najde velký počet soutěžících, kteří mají stejně bodů, jak chceš u nich potom rozhodnout, kdo vyhrál? Máš lepší návod, než nějakým tipem? Aby se soutěž neprotahovala z pár dnů na měsíc, než by se skutečně rozhodlo o výherci?

Mal by som nápad na jedno možné riešenie. Čo tak súťaž, ktorá by bola tejto podobná, ale išlo by v nej o rýchlosť? Teda bolo by napríklad dané, že každý deň o 19:00 bude položená otázka, ale aby nenastali také problémy kedy majú hráči rovnaký počet bodov a treba ich rozdeľovať tipovacími súťažmi (ktoré ani ja neobľubujem), tak by boli vyhodnotení napríklad traja najrýchlejší so správnou odpoveďou? Tí by dostali napr. 30, 20, 10 diamantov (príklad) a na ďalší deň zase, ďalšia otázka atď. až po ukončenie priebehu súťaže.
 

Iddun

Guest
Nápad není špatný, ale mám velké obavy, že by se tu objevila daleko větší vlna nevole. Soutěžit chtějí i lidé, kteří pracují, máme jim prostě oznámit, že buď si vezmou volno anebo ať se neúčastní soutěže? Byla by to daleko větší diskriminace než v případě tipovacích otázek.
 

iDavis

Legenda
Tak povedzme, že by otázka nebola v tú istú hodinu každý deň, ale napríklad by bola najprv o 10:00, ďalší deň 12:00, 14:00 atď. a každý by si tak prišiel na svoje.
 

Iddun

Guest
Ještě malá poznámka, my moderátoři také pracujeme a nemůžeme tu být věčně :D Každopádně o tomto návrhu popřemýšlíme a děkujeme za něj ;)
 

DeletedUser2216

Guest
Problém není čas myslím si že soutěž jakákoliv má trvat minimálně týden, optimálně 15 dní plus, a maximálně měsíc. Ale spíše mi osobně vadil systém zadání některých úkolů v soutěži. Třeba křižovka atd by se více měli týkat hry. Teď trochu odbočím ale navazuje to ... po pročtení pravidel si nejsem úplně jistý jak chápat pravidla o fotkách nahraných na profil tady. Ale ještě se podívám na zákony o autorských právech, a možná už tuším že o moc moudřejší nebudu. Víc to rozvedu jinde ale spíš bych dělal soutěže jak o diamanty tak o obrázky které mají např. moderátoři apod. Teď některé napadne ... to jako že ti inno bude posílat soubory s obrázky? :D:D:D To fakt ne ... spíše rozhraní výběru obrázku jako ve hře.
 

DeletedUser1991

Guest
Co takhle soutěž kdo má jaké herní zázemí, respektive odkud nejčastěji hraje?
 

DeletedUser2449

Guest
Čau, docela by bodla nějaká grafická soutěž. Laicky se věnuji Photoshopu, tak něco na ten způsob. Třeba by nebylo špatné, že by hráči navrhli/vytvořili představy jak podle nich by vypadalo okolí či budovy jejich městeček nebo skiny ročních období, nebo něco takového. Naposled jsem se takových nějakých podobných grafických soutěží zůčastnil když jsem kdysi hrál ještě Divoké kmeny a to už je tak nejméně 2 roky. :cool:
 

DeletedUser6089

Guest
já bych uvítala soutěže v kreslení/malovaní (prostě vítvarnictví), třeba kdo nakreslí nejlíp ........ nebo ........ vyhraje tolik:diamond: atd.
jednu soutěž jsem takto vyhrála a moc se mi líbila:)
 

Bazinka

Kolemjdoucí
Promiňte, jsem hrozně "vtipná".
Já mám nápad, že bychom mohli soutěžit o názvy budov, že by se dal obrázek a my budem hádat buď co by to mohlo být (u budovy co je ve vývoji a odměnu dostane, kdo bude nejblíž zamýšlenému názvu) nebo vymýšlet nový název.

A druhý nápad - např o nejnápaditější snímek ze hry, např vtipná shoda okolností, např vlastním 666 diamantů a stavím pekelnou budovu nebo jenom něco poznamenat, např proč u těch toalet je pořád ta samá paní, copak jsou jen dámské? Co si to dává k jídlu, asi bych měla přestat být omezená na košíky ovoce... Nějakou krátkou anekdotu zkrátka.
 

hrac552

Znalec fóra
A co tak soutěž O nejvíce poděkování k příspěvkům na fóru za období - třeba 3 měsíců . Poděkuje se tím přispěvatelům (třeba i v podobě nějaké budovy či dia) za to, že přinášejí rady a podněty ostatním a hru tak oživují. ( Pro CZ servery by se poděkování členů z vlastního společenství anulovala :)))
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6399

Guest
Ahojky mám moc ráda vědomostní soutěže, člověk se u toho i přiučí :) ale grafické soutěže mě též baví ( i když na tom graficky nejsem nejlépe..)
U hasičů máme jednu dětskou soutěž, jmenuje se Požární ochrana očima dětí a mládeže, děti kreslí obrázky nebo píšou literární práce. Vyjadřují tam jak oni vidí hasiče či záchranáře v akci.. Napadlo mě udělat něco podobného, akorát by to byly obrázky nebo povídání o elvenaru, jak by si ho každý představoval v současné době či světě..
 

Mescal

Znalec fóra
Na jednom fóru jsme hádali konkrétní osobu.
Podotýkám, že to je náročné na moderátora, který myšlenou osobu musí dobře znát.
Princip hry je v tom, že se moderátorovi kladou otázky na které může odpovědět pouze ano, ne. Otázky na které nelze odpovědět ano / ne propadají a hráč nemá nárok na opravu otázky nebo na položení jiné (náhradní) otázky v ten den - viz níže uvedené omezující pravidlo (1 otázka/den).
Obvykle se začínalo otázkou Jsi žena? Zemřela jsi? Jsi reálná postava? (jednou byla myšlenou postavou kapitán Kirk ze Star Treku) Jsi umělkyně? Jsi vědkyně?....
Každý měl možnost dát 1 otázku za den, ale každý z účastníků mohl plně využívat odpovědi které dostali od moderátora ostatní hráči.
Každý má právo jedenkrát za hru říct jméno myšlené osoby, ale v případě, že neuhodne, dál se v této hře již neúčastní.
Vyhrává ten, kdo myšlenou osobu uhodne. :)
Po několika kolech této hry jsme tenkrát všichni doplnili pravidlo, že se před zahájením soutěže (hádáním postavy) musí hráči pro tuto konkrétní soutěž registrovat... stalo se, že několikrát vyhrál hráč, který se neúčastnil a jen zpovzdálí sledoval otázky a odpovědi a pak správně odpověděl a vyhrál.

Samozřejmě je možné mnou uvedené pravidla modifikovat dle uvážení místních moderátorů.
 

buldrex

Kolemjdoucí
HELE NEMŮŽETE UDĚLAT SOUTĚŽ O NEJUSPOŘÁDANĚJŠÍ MĚSTO ?
TO BY BYLO DOBRÉ I PRO HRÁČE KTEŘÍ JEŠTĚ NEJSOU TAK DALEKO ABY MOHLI ZNÁT BUDOVY Z KAPITOLY ELVENARŮ
PROSÍM CHCI TO

O NEJUSPOŘÁDANĚJŠÍ MĚSTO PROSÍM
 

Prealiena

Velmistr písma
Hele, to někdy není úplně možné. Donedávna jsem měla u obytek ulice z obou stran jedné řady a štvalo mě to celé Elvenary i Ambasády. Teď v Obchodnících změnili orientaci, takže se to naštěstí zase srovnalo.
 

Hexik

Znalec fóra
no me se nahodou ta myslelnka libi ale spis bych tam zaradila nekolik kriterii trebas obsazenost mesta vzhled pomer cest k zastavene plose volna plocha a kvalita vylepseni cest budov atd ale aby to bylo zjednodusene trosku tak by to proste hodnotili hraci zde prihlasene jine hrace tak aby se to nemuselo pracne pocitat a je pravda ze trebas v nizke kapitole proste je cest vic protoze jsou mensi budovy atd
i tak by to byl asi narocny projekt ale libilo by se me to takova soutez rada se divam do jinych mest co tam maji a jak maji poskladane
 
Nahoru