• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Návrh na změnu hry

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1075
  • Vytvořeno

Zamlouvá se tento návrch i ostaním?


  • Celkový počet hlasujících
    9
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser1075

Guest
Zdravím Vás všechny. V první řadě bych ,,procedil,, hráče kteří hrají a nehrají. Já osobně jich mam kolem sebe dost, kteří si jen postavily 2 nebo 3 dílny a už nehrají. Tahle hra mě moc baví ale něco tu chybí. Hlavně co se týče bojů. Přidal bych třeba Obranné věže, opevnění atd. Určitě bych udělal to, aby se daly napadnout ostatní hráči na mapě. Nebylo by špatné kdyby si každý mohl najmout hrdinu a plnit s ním jiné questy. Ke každému hrdinovy by se mohly dokupovat předměty jako například brnění, zbraně, boty, prsteny, náhrdelníky, štíty nebo přilby (jako je například u hry Gladiatus a co se týče hrdinů tak jako je to u My Lands). Každý z těchto předmětů by zvyšoval bojové vlastnosti hrdiny ne by zvišoval produkci manufaktur nebo produkci dílen. A když to tady takhle píšu napadlo mě, že by tu mohla být ještě jedna rasa. Když už hrajeme za Elfy, tak by tu mohly být skřeti například. Co se týče diamantů, nebylo by na škodu kdyby na mapě byli lokace (provincie), které by se objevovaly zřídka resp. vzácně, kde by za dobití této provincie hráč dostal například 1 až 5 diamantů v závislosti na obtížnosti (úrovni) dané provincie. Společenství by se mohlo dát vylepšovat (Klanový zámen, Gildu). A asi na závěr bych zvětšil ,,město hráče,,
 

Frigg

Guest
@Baugi děkujeme za tvé návrhy, ale je to moc různorodých věcí najednou, které těžko předáme k řešení vývojářům. Zkus si přečíst Návod, jak nápady vkládat, a nějak svoje návrhy více specifikovat.

K mazání hráčů, kteří delší dobu nehrají, právě dochází... důsledkem jsou momentálně prázdná místa na mapě, která se pomalu, ale jistě zase zaplňují. Mazat ale někoho po pár dnech nehraní... to nejde, protože na dálku nevíš, proč hráč nehraje... jestli ho to nebavilo, jestli nemá čas, je nemocný, na dovolené, rozbil se mu počítač...
 

Vlnik

Guest
Tak pokud někdo skončil u postavení jednoho domu a dílny, tak bych se toho mazání zase tak nebál, v nejhorším případě to dožene za 5 minut :D
Přímé napadání hráčů se do hry, jak je teď vymyšlena moc nehodí a ani o něj, alespoň tady, není velký zájem. Určitou alternativu, která by měla být pro většinu přijatelná jsem navrhoval už ze začátku hry zde a mám pocit, že už by měla být předaná.
Ohledně hrdiny by asi bylo potřeba to o hodně více rozvést, zatím si také myslím, že k téhle hře moc nepatří, ale tak přidávat se dá kde co, pokud se to dobře vymyslí :)
Nová rasa znamená hromadu nových jednotek a vzhledů budov. Jako zpestření hry dobré, ale nevím, jestli se do toho bude někomu chtít. Jinak tuším, že už tu párkrát někde probíráno bylo.
Provincie s diamanty by se hodili, k tomu nemám moc co dodat.
Vylepšování spolku bude také potřeba hodně rozvést.
A celkově by to asi chtělo rozdělit na jednotlivé návrhy, ať v nich není bordel :D
 

DeletedUser492

Guest
Návrhy pěkné, ale co se týče soubojů mezi hráči, tak je už hodně her, kde právě o tohle jde (travian, divoké kmeny, ikariam...). A co se hrdiny týče, velice mi to připomíná hrdinu z Travianu, což by bylo škoda, dělat z téhle originální hry kopií jiné hry.
 

Zharthuru

Mistr slova
Co se týče hrdinů , tak bych byl pro to aby se dobře promyslel systém vylepšování hrdiny , polovičaté hry mne nebaví , rozdelil bych to do tří skupin : Výroba , Boj , Magie . To mne zajímalo na kolik dovedností by kdo přišel .
 

Deleted User - 42211

Guest
Moc se mi líbí provincie s diamanty, to by se mohlo zavést, alespoň by byla šance je získat "zadarmo" je na základě herního umu.
JIné rasy ani hrdiny bych sem nepletla, hra se mi líbí svou jednoduchostí, že nemusím toho tolik řešit a jen tak relaxuju a nestresuju se tím, co musím dokoupit pro hrdinu a pak vázne vše ostatní.
Co se týče mazání neaktivních...jestli má někdo postavený 2 domy a jednu dílnu a pak nic, smazala bych ho, je hned jasné, že hra ho nezaujala a nehodlá se k ní vrátit.
 

Ethariel

Guest
Já bych tvůj návrh na mazání trochu předělal regular96 pokud dovolíš. Jistě existuje nějaká databáze která měří herní čas a čas posledního připojení. Navrhoval bych tedy smazání hráčů kteří nehráli jistou dobu a to podle odehraného herního času.
Například :
Hráč se jen připojil, hra ho nezaujala, nestrávil v ní ani hodinu - navrhl by smazání města za 2 týdny od posledního připojení
Hráč hrál třeba pár hodin, vyzkoušel si ji, zapomněl na ni - smazání 1 měsíc
Hráč je aktivní několik dnů ale hru už nechce anebo nemůže hrát, ale rád by se možná někdy vrátil - 2 měsíce
Velice aktivní hráč, má své důvody proč se nemůže dlouhodobě připojit, je už ve hře daleko - 3 měsíce

Co se týče diamantů přiklonil bych se k jejich získávání za odměny za připojení. Takhle by měl každý možnost je získat i když si nemůže, anebo nechce, dovolit vkládat finanční prostředky do hry.

Co se týče hrdinů, jsem hráč HoMaM IV, kde byli představeni aktivní hrdinové. Ale mám pocit že kopírovat tenhle herní mechanizmus by nemuselo být to pravé. I když mám radši HoMaM IV než III tak bych spíš uvítal hrdinu ve formě hráče a dal spíš možnost používání magie. Což by umožnilo stavbu nové budovy (nebo skupiny budov) a další strategickou vložku do hry.
 
Nahoru