• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Návrh na nové dobrodružství Společenství

Hexik

Znalec fóra
dobre nejspis jsem to zle pochopila ale nevim v cem by to melo byt lepsi ale mozna by nejaka ta zmena neskodila i tak nevim lidi by v tom meli akorad maglajs jak se rika
co maji vyrabet co si pripravit
takovych par zmen trebas na mape presun nejakych pozadaku v jedne trasy na jinou by byla teprv nejaka zmena ted se jedou zluty a nebo vsechny dle spolku no moznosti na zpestreni ds rozhodne jsou ale odznaky bych nestridala
 

Tinuviel

Pozorovatel
Ani mě se návrh absolutně nelíbí. Odznaků je dost, jak píše Hexik, navíc já jsem velice ráda, že odpadla 15min. a 1h výroba zásob. Ohledně surovin určitě dávám plus za zjednodušení, namísto všech typů man.T1 už stačí jen ta, která vyrábí posílené zboží. A změna výroby náramků je celkem taky fajn, rychle jsem si zvykla.
Myslím, že zavádění odznaků na ostatní zboží T2, T3 atd. je zbytečné, už takhle se musí hodně přestavovat a místa je málo, navíc na tu spoustu dílen a man. je potřeba mít dostatek obyvatel a kultury a z tohohle hlediska považuji tuhle možnost za nesmyslnou..... protože uklízet se musí právě kultura, pár velkých obytných budov, kdo má lidí opravdu velký nadpočet a případně ještě zbrojnice. Rušit si potřebný příjem surovin a zásob je hloupost.
A jak píše Ludi, nikoho nebaví stále jen sedět u DS a klikat klikat - ani mě.

Jestli bych opravdu něco ocenila, tak to, aby odznaky padaly po sklizení do inventáře. Neustálé přepínaní oken je velmi otravné, zvlášť když přispívám do divů a chci si tyto odznaky vyzvednout. Pochopitelně by tím odpadlo se takříkajíc ukliknout.... už by to asi nebylo tak o nervy :-D, ale hlavní by bylo, že se prostě nemusím proklikávat (otevřít - zavřít, znovu otevřít....)

Teleporty šetřím dlouho a každé DS je velmi ztenčí, pokud chci hrát na maximum. Někdy je fajn se hecnout a když jsou ve spolku všichni pro, tak proč ne, ale rozhodně ne každé DS, jednou za rok bohaaaaaatě stačí....
Na DS oceňuju pouze body do žebříčku.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Já bych podpořil návrh DS úplně zrušit. .ů.:mad:
Ono je to povinné ? Lehká rada: zruš si ho - ignoruj ho.
Proti předchozím verzím se DS o hodně změnilo a zlepšilo. Je vyváženější, dá se v pohodě uhrát pro všechny odměny i relativním začátečníkům, pokud se ve společenství zúčastní 10-15 hráčů a alespoň trochu se domluví.
 

Mescal

Znalec fóra
Ano, návrh, aby odznaky samy po jejich dosažení samy padaly do inventáře by bylo moc dobré.
A míním tím i např. to, že když z Věže na konci dostanu X spojovacích činidel, tak získám pouze 1 hůl; nejsem totiž schopen vyzvednout je postupně, abych tak maximalizoval možný zisk.
 

third.eye

Pokročilý žák
Zaujal mě pouze návrh, aby dosažené odznaky padaly do inventáře, jednak ty činidla a taky turnaje. Pustit se do 50 provincií a u toho vybírat odznaky- otravný běh na dlouhou trať :) Jinak náš spolek jede DS (krom toho posledního- dovolené) na body a je zatím dobrovolné.
 

12alfa

Pokročilý žák
Mně by se v DS líbila možnost týmového reservoiru alespoň na sochy, zbytky, kováře a farmáře... Stejně tak by se mi v běžné hře líbilo rozšíření možností obchodu mezi hráči, třeba o artefakty. Nebo prostě o cokoliv za cokoliv.
 

OldMaGorr

Mistr slova
@12alfa - bohužel, toto tu i na jiných fórech bylo mnohokrát a taky ale mnohokrát odmítnuto. Dokonce i řadou hráčů s odvoláváním se na jakési férové podmínky :) - v pay-to-win hře !
 

12alfa

Pokročilý žák
@12alfa - bohužel, toto tu i na jiných fórech bylo mnohokrát a taky ale mnohokrát odmítnuto. Dokonce i řadou hráčů s odvoláváním se na jakési férové podmínky :) - v pay-to-win hře !
To mluvíš o tom společném inventáři pro DS, že? Ano vím, všimla jsem si, že se argumentovalo i tím, že cílem je časté přihlašování se do hry, což by společný inventář DS mařil, neb by se to tam nasypalo a pak žilo z podstaty... Mě těší, že zrušili ty pekaře a tak, bylo toho tolik, že to bylo ještě víc otravné než normálně. :-D
 

fosilka70

Pokročilý žák
No nevěděl jsem, že byla nedávno obměna a dříve to tam bylo, protože i já hraji poměrně krátce.

Navíc navrhuji i druhý DS, které by se střídaly.

Ludi: A k Tobě co se týče toho co píšeš, tak ano, jsou méně oblíbené, protže musíš sedět a klikat, s tím souhlasím. Tak co tam sakra dělá trpasličí pivo, které trvá 2 minuty? To je sedět a klikat a né tříhodinovky nebo hodinovky či patníctiminutovky (které už jsou stejné u všech dílen)...
To je naprostá pravda..je jednodušší vyrobit 50 piv než 10 obyč. nástrojů a spolek který se chce zůčastnit a nemá moc hráčů má větší šanci úkolovou linii dokončit. Dřív když jsem četla že bude DS měla jsem husí kůži už předem:)..dneska díky tomu,že je to zjednodušené mám ji jen zřídka:))
 

Jirinazel

Znalec fóra
Mám skromný a nejspíš hloupý dotaz: jak se vám daří odteleportovat ty obludně velké osady? Já když si nahodím teleport, tak mi to ukáže, že lze odteleportovat skoro všechno - dnes už i rozvinutelné budovy - ovšem kromě těch monstrózních osad. Posledně jsem uhrála jen jednu cestu - sama - ale doufala jsem, že to půjde a že tam tentokrát nacpu nějaké dílny - kvůli artefaktu.
 

Hexik

Znalec fóra
kdyz delam misto portuju manufaktury nejcasteji jestli osady myslis osadnicke budovy tak spis je to tak ze si to ti lide naplanuji vyzkum tak aby se vyhnuli tomu ds
taky jsem kdysi chtela aby slo teleportovat vsechno trebas i kasarny a tak no uz jsem se s tim smirila a nejake misto si vzdycky najdu projdu si stary kulturky neco vyhazu a je to
zpocatku jsem schovala i zbrojnice ale vyroba v nich mi schazi takze to jiz davno nedelam
tak koukam ze mas zrovna ty konstrukty v plne krase ja jsem se rozhodla pockat s portalem po ds - vyzkum holt chvilku pocka
 

OldMaGorr

Mistr slova
@Jirinazel - v jednočlenném společenství moc šancí dosáhnout na odměny v DS není. Co takhle se k někomu přidat? Potom je přínos oboustranný a ani se nemusí moc bourat/teleportovat, protože s novým schématem pro DS není až takový tlak na pomocné budovy a kdo nemá místo holt přispěje jinak - výrobou T1 zboží pro náramky, příspěvky do divů, mincemi, kouzly z turnaje a Akademie apod.
 

Hexik

Znalec fóra
jo vidis koukala jsem do mesta a ze ma solo spolek jsem se nevsimla ale je to tak solo delat ds i kdyzby pro jeden artefakt je to na hlavu hra je proste lepsi kdyz nehrajes sam
 

Angedev

Velmistr písma
@Jirinazel nelze odteleportovat jakoukoliv budovu, které můžeš postavit jen omezený počet. Tedy pokud čtu správně, že jsi v Konstruktech, tam pokud mě paměť neklame jsou osadníci omezeni na 4 budovy od každého, tudíž teleportovat bohužel nepůjdou...
 

Lovec Krys

Legenda
@Jirinazel Další možností je prostě je nestavět (nebo zbourat). Konstrukti jsou poslední kapitola, kterou lze projet čistě přes portálová požehnání (za předpokladu, že jich máš dostatečnou zásobu a/nebo příjem). Já je takhle projel na betě - jen jsem postavil portál a celou kapitolu jen spamoval požehnání.
 
Nahoru